Beautylist with Amit Farkash

שאלון ביוטי עם השחקנית והזמרת עמית פרקש, שמשתלטת השנה על בתי הקולנוע עם שלושה סרטים בכיכובה.

1. נפתח בשלושה מוצרי איפור/טיפוח שאת לא יכולה בלעדיהם:
סבון פנים של פולה רפואה טבעית שאני לא זזה בלעדיו ומשתמשת בו לפחות פעמיים ביום והוא שומר על העור שלי נקי, מייקאפ סטיק של בובי בראון שמכסה כל מיני נקודות אדומות ופצעים בצורה מושלמת . וכמובן עפרון גבות של קרליין שהכי פשוט לשימוש ואני מסדרת איתו גבות באופן עצמי וקל.

2. את תלמידת שנה ג' בבי"ס למשחק יורם לווינשטיין- לימודים מאוד אינטנסיביים שכוללים חזרות והופעות עד שעות מאוחרות. כמה שעות את ישנה בלילה ועם מה את שוטפת את הפנים לפני השינה?
תמיד שוטפת את הפנים! אין דבר כזה שאני לא מתקלחת ולא שומרת על העור שלי כי יש לי עור מאוד רגיש שצריך להיות נקי כל הזמן . דואגת לישון תמיד גם בגלל המקצוע שדורש ממך להיות מאוד ערני כדי לשחק וגם בשביל שהעור שלי יראה טוב… המינימום שלי הוא 7 שעות בלילה אחרת אני לא מתפקדת למחרת .

3. את מתאפרת לבית הספר?
משתדלת שלא להתאפר בכלל בזמני החופשי בגלל שזה מקצוע שבו מאפרים אותך כל הזמן. אני מעדיפה להתאפר כמה שפחות ביום יום אבל כן לפעמים שמה דברים בסייסים כמו קונסילר, סומק ומסקרה.

4. יש מוצר איפור שלא יתפסו אותך איתו בחיים?
אני בנאדם מאוד אלרגי ולכן יש כל מיני מוצרים שאני לא יכולה להשתמש בהם וכבר היו פעמים שהמצב היה חמור עד כדי הגעה למיון! היה לי מקרה אחד שבו צבעתי את הריסים בשיא התמימות וגיליתי שאני אלרגית לצבע שחור וכל הפנים שלי הפכו להיות בגודל של כדור . לא יקרה יותר!

איפור: עומר אסף במוצרי קרליין.

5. חצ'קונים: מפוצצת או מתעלמת?
לצערי הייתי מפוצצת המון שנים מתוך הרגל גרוע אבל עכשיו שאני מטופלת אצל פולה הקוסמת אני דואגת לא לגעת וגם למזלי כמעט ואין לי פצעים כבר .

6. את בת 27 אבל עדיין בסדרות וסרטים לגמרי עוברת כנערה מתבגרת- מה הסוד?? 🙂
אממ אני חושבת שפשוט גנטיקה חחח אני נראית צעירה זה לא סוד אבל כרגע זה פשוט טבעי. אין משהו שאני עושה במיוחד אבל כן דואגת להתאמן לאכול ולשמור על אורך חיים בריא מאוד.

7.  השלימי: הוודג' שלך נראה הכי טוב כש:
כשאני ישנה ואוכלת כמו שצריך – בעיקר שאני רגועה!

8. השיער שלך תמיד נראה בריא ומבריק. מה יקרה אם יבקשו ממך למען תפקיד לחמצן אותו או לעשות תספורת קצוצה?
וואי זאת שאלה קשה אני מאוד אוהבת את השיער ומאוד מתגאה שמעולם לא צבעתי אותו והגוונים לגמרי שלי. יהיה לי מאוד קשה לצבוע גם כי אני אלרגית לצבע לשיער אז יש לי תירוץ מעולה! וזה תלוי מאוד בתפקיד.

9. בחשבון האינסטגרם שלך יש לא מעט תמונות סלפי- איזו המלצה יש לך לצילום תמונת סלפי מוצלחת?
אני הכי אוהבת לצלם סלפי כשהעור שלי נראה טוב וכשיש תאורה מחמיאה, אחרת זה יכול לקחת שעות! וכמובן כשאת טבעית ומרגישה במיטבך.

10. יש סיכוי שתגיעי לאירוע מתוקשר נטולת איפור ? ולדייט עם בן הזוג יאיר?
לדייט בטח שכן אגיע בלי איפור. אנחנו בשלב שהוא מכיר אותי כל כך טוב שאני לא מרגישה שאני צריכה להתאפר או להתגנדר לפניו, לפעמים אשקיע יותר כשאנחנו יוצאים כדי שיחשוב שאני הכי יפה בעולם בשבילו.
יש מצב שאגיע לאירוע עם ממש מעט איפור ואני אאפר את עצמי אבל בלי איפור בכלל- לא, כי בכל זאת קצת מסקרה זה חובה בכל אירוע!

11. לסיום, מה טיפ הטיפוח שלך?
לישון טוב לאכול טוב ולעשות הרבה ספורט לשמור על נקיון ולא להזניח את הפנים והגוף שלך בסוף זה מתנקם בנו .