האינסטגרמים שעשו לי את ספטמבר

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם:

@vivianhoorn

ויויאן היא צלמת בת 25, במקור מאמסטרדם, שמתעופפת לה ברחבי העולם עם מצלמה. יש לה מעל 100 אלף עוקבים וכמובן שזה לא מזיק שהיא בעצמה יפהפייה ומצטלמת לא מעט. הצילומים והסטייל שלה בהשראת שנות ה60 ואם למישהו היה ספק- אז כן, מצלמה זה האקססורי הכי לוהט שיש.

@christinascupcakes

הקאפקייקס כאן כדי להישאר. אם לרגע היה נדמה שמדובר בטרנד חולף אז החשבון הזה מוכיח שמדובר ביצירות אומנות קטנות על זמניות. במטבח שלה בפילדלפיה כריסטינה מכינה קאפקייקס ועוגיות שכואב הלב לאכול מרוב יופי. רק צריך לפזר כמה מהן על השולחן וישר האירוע נראה סופר מושקע. הפייבוריט שלי: וופל לב עם זיגוג מסיבה.

@helloemmasanders

אמה סנדרס היא דוגמנית יפהפייה בת 27, גובה 1.80, לא במידה 32. היא מחזיקה חשבון אינסטגרם כייפי שמשלב את אורח החיים שלה יחד עם עבודות ובילויים כמו צילומים לאייץ' אנד אם, חופשה במיקונוס, סלפי עם החבר, אאוטפיטים שיקיים, צניחה חופשית ועוד רגעי אינסטגרם פוטוגניים. שווה לעקוב יש לי תחושה שעוד נשמע עליה הרבה.

@iconize

האינסטגרם שופע בחשבונות מעולים של בלוגריות, דוגמניות ונשים שאוהבות להצטלם. בגזרה הגברית יותר קשה למצוא יוזרים שווים כמו זה של מרקו פררו. הוא מגדיר את עצמו כאמן בשורת הביו ומפרט: ולוגר, נפש יצירתית, יוצר סרטונים וחובב מיוזיקלי ואכן צבעוני, נעים ומשחיק לשוטט בין התמונות שלו שנעות בין תמונות אופנה מוקפדות, רומנטיות עם בת הזוג ועד להשתטות עם חברים. אם אפשר בבקשה עוד כמה חשבונות אינסטגרם גבריים כאלו זה יהיה מעולה.

ואחד כחול לבן:  @amitvizela

עמית בת ה25 מבלה בימים אלו בסרי לנקה והתמונות כמובן מוצלחות בהתאם אבל במקרה שלה לא מדובר רק בתמונות, אלא גם בצורה שבה היא בוחרת לערוך ולסדר אותן בחשבון כשבמרכז הפיד תמיד יופיע ציור או משפט והתמונות מסביבו מימין ומשמאל. עמית נראית כנערת חוף נצחית גם כשהיא מבלה בבית ינאי ולא במלדיביים והתמונות שלה בטוח יגרמו לכם לחייך.