האינסטגרמים שעושים לי את האביב

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם, והפעם כאלו שמומלץ לעקוב אחריהם בעונה הכי יפה ונעימה של השנה:

@tezzamb

טזה היא בלוגרית אמריקאית, סטייליסטית, מוזיקאית וכמובן בעלת חוש אופנה משובח. כמעט 450 אלף איש עוקבים אחרי המסע הפוטוגני שלה (אפילו במכולת היא נראית שיא הסטייל). השנה דרכנו נפגשו באירוע בפריז וגיליתי שהיא גם מתוקה אמיתית ושבנוסף להיותה פאשניסטה מגניבה, יש עוד שתי סיבות עיקריות לפיד המעולה שלה: 1. בן הזוג שלה צלם שבעידן האינסטגרם מדובר בבונוס רציני. 2. התמונות שלה תמיד ערוכות כל כך יפה בפילטרים שווים ונעימים לעין ומסתבר שטזה מוכרת חבילות עריכה ללייטרום אז אם תרצו גם לכם יכול להיות חשבון אינסטגרם צבעוני ושיק כמו שלה. כנסו לשורת הביו שלה לפרטים.

@gypsea_lust

נכון שהרשימה הזאת בוחרת את הפייבוריטים לאביב, אבל ג'יפסי לאסט היא הפייבוריטית שלי של כל הזמנים. לא אגזים אם אומר שללורן בולן יש את עמוד האינסטגרם המושלם. כל פריים עושה לך חשק להזמין טיסה בדיוק למקום שבו היא נמצאת, כאשר התמונות מצליחות להעביר את האווירה של המקום בצורה חלומית ומתקתקה. בין אם היא בארוחת בוקר בקניה כשהיא חולקת אומלט עם גי'רפה או מתנדנדת לה בבאלי אינדונזיה כשמסביבה ירוק אינסופי. ואם זה לא מספיק אז היא גם זכתה להתחבק עם קנגורו!

@speedocafe

אם כבר אנחנו בסיור מסביב לעולם בואו ננחת רגע בבית קפה חמוד באוסטרליה שמגיש מנות שעושות שמח על הלב. רובן לא נראות יותר מדי מסובכות, אבל הן מלאות בשמחת חיים, בירקות ופירות צבעוניים, פרחים אכילים ושמש אוסטרלית. שווה לאמץ ולהכין כאן בבית כשמארחים לבראנץ'.

@whiskyouth

חלומות נעורים. עמוד שמאגד בתוכו תמונות מחשבונות שונים כשהמוטיב הוא רוח שטות ונעורים וביחד נדמות כסוג של סרט טוב מפעם. התמונות מפולטרות היטב (רובן מחוזקות באפקט האבק) ועושות חשק לחזור להיות בני 16. smells like teen spirit.

@thefashionfraction

מישל קרוסי מגדירה את עצמה כמכורה לנעליים עוד בשורת הביו ויש לה תמונות לגבות את זה. לפי כמות האאוטפיטים סביר להניח שגם לבגדים ושאר האקססוריז יש מקום נרחב בחדר הארונות שלה ולצד בלוגריות רבות שנדמה שקונות באותה חנות (או מעתיקות סטייל מדויק זו מזו), מישל מביאה את הניחוח שלה. תסרוקות מיוחדות, שילובים לא קונבנציונאליים, אטיטיוד, חיבה לאדום והמון המון כובעים. והכי שווה? היא מצלמת את כל התמונות מהנייד וזאת ההוכחה שעם עין טובה, סבלנות ויצירתיות- כל אחד יכול ליצור לעצמו עמוד אינסטגרם מוצלח.

אולי תתעניינו ב…
> האינסטגרמים שעשו לי את אוקטובר – ספיישל בלוגריות במהדורה חורפית.