מי מאתנו לא חלמה להיות נסיכה כשהיא תהיה גדולה?!

נועה שלונסקי מקרבת אותנו בצעד אופנתי לעבר המלוכה

אני אפתח בווידוי קטן, מי מאתנו לא פנטזה על הג'ינג'י הסורר מבית המלוכה, חלמה על ארוחות שישי לצד ויליאם וקייט ושואפת להתאמת צבעים מדוקדקת בין הכובע, המעיל והנעליים, בדיוק כמו המלכה אליזבת. אבל אנחנו כאן וזו שהגשימה את כל החלומות הייתה מייגן מרקל, שהיא כל מה שבית המלוכה לא היה רוצה בממלכה. שחקנית אמריקאית, עם אמא שחורה ואב אירי, גרושה בלי ילדים ומבוגרת מהנסיך ב- 3 שנים! עבור מישהי שהגיעה מחוץ לממלכה הבריטית ואינה מכירה את המנהגים והמסורת, מייגן בהחלט עושה את המיטב בלימוד מהיר של "עשה ואל תעשה" בבית המלוכה המדושן.

אולי אתן לא מאמינות, אבל זה לא פשוט להיות דוכסית, בת אצולה. אז כדי שנרחם קצת על מייגן, ריכזתי עבורכן כמה איסורים שהיא לעולם לא תוכל לעשות יותר…

רשתות חברתיות אומנם קריירת המשחק שלה הצליחה להשיג לה כמיליון עוקבים, אבל הזוגיות עם הנסיך המפורסם בעולם הקפיצה את עמוד האינסטגרם הפעיל שלה לכ- 3 מיליון עוקבים עד שנאלצה לסגור אותו לגמרי לפני כשבועיים. לאיש מאנשי המלוכה אין רשתות חברתיות ותוכלו למצוא אותם רק בעמוד הרשמי של בית המלוכה (שאגב מחפש מנהל דיגיטלי בימים אלה… מוזמנו להציע מועמדות).

רגליים חשופות מרקל, שנהגה לחשוף את הרגליים שלה בכל שטיח אדום כעת מתבקשת לשים גרביונים בצבע גוף בכל הופעה שלה. הדוכסית לעתיד כבר הפרה את הכללים כשהופיעה בהכרזת האירוסין שלהם ברגליים חשופות ובבית המלוכה לא היו מרוצים.

לק טבעי נכון זה נשמע קטנוני אבל על בנות הממלכה חל איסור מוחלט לשים לק שהוא אינו בצבע טבעי. כך שגם בעונת החורף, מייגן לא תוכל לשים את הלק השחור האהוב עליה במיוחד.

ג'ינס עם קרעים השתגעתן?! נכון שבהופעה הפומבית הראשונה שלהם מייגן בחרה בג'ינס עם קרע בברך ואולי זו הייתה סוג של הצהרה, אבל זה לא סעיף שיעבור חלק בעתיד אני בטוחה.

אז נכון, היא מותחת את הגבולות, מגיעה עם שיער "מרושל" בפרמטרים של בית המלוכה ואפילו העזה לחתום לילדה קטנה על המחברת (עוד איסור חשוב שלבני מלוכה אסור לעולם לכתום בשמם). אבל אנחנו ממשיכים להתעסק ולברר על כל לוק שלה עד לשמלת הכלה המיוחלת. השבוע היא לבשה מעיל שחור של סטלה מקרטני עם פפיון קדמי, שנחשב למעיל עם המחשוף הכי עמוק שבת מלוכה שמה אי פעם. למרות זאת,היא שמרה על אלגנטיות, נשיות ויוקרה השמורה לסגנון הבריטי המהודק. 

המעיל המדובר של סטלה מקרטני

לרגל ימי הגשם האחרונים בחרתי עבורכן את המעילים המחויטים הכי נכונים לעונה הזו, שאולי לא יתנו לכן את הטייטל דוכסית אבל יתנו לכן להרגיש ככה בין שלולית לשלולית.

דנה סידי
489 ש"ח

TOPSHOP
479.90 ש"ח

MARC CAIN
1435 ש"ח

H&M
399 ש"ח

מאיה נגרי
1490 ש"ח

גולף
399.90 ש"ח

אסנשייאל לנומרו 13
2390 ש"ח

H&M
549 ש"ח

אמריקן וינטג'
1145 ש"ח