קטנה בסטייל

מיכל הקטנה עושה כבוד למדינה גדולה בהפקת אופנה של מעצבים ישראלים.

סטיילינג: אייל חדד // ע. סטיילינג: אלכסנדרה שרביט לאקדמיה לסטיילינג של אייל חדד // איפור: הלן אמויאל // שיער: אור לוי

מתי הרגשת עצמאית לראשונה?
ההורים המדהימים שלי דאגו שמגיל מאוד מאוד צעיר , אני ואחיי ניקח על עצמנו אחריות וניקח את המושכות לידיים, כך חונכתי וגדלתי, לעבוד היה הדבר הראשון שהשתוקקתי לעשות, להרוויח כסף משלי, לחסוך ולבזבז כשמתחשק לי, אני זוכרת את עצמי ממש מהרגע שלמדתי לכתוב ניהלתי לעצמי יומן, עם כל המטלות שעליי לעשות מודגשות במרקרים צבעוניים ומדבקות, מלצחצח שיניים ועד לסדר את הבובות בחדר.

שמלה: עידן לרוס

מה התוכניות לחג?
למזלי, בכל שנה אני לוקחת חלק באירועי יום העצמאות על הבמות הגדולות מול אינספור אנשים בקהל, אני מחכה לזה כל כך, לאנרגיות הללו אין תחליף, יום לאחר מכן, אחגוג את עצמאותה של המדינה היפה שלנו עם המשפחה שלי , כולם יחד בפיקניק מסורתי, עם המון אוכל, שמחה ואהבה.

אאוטפיט: מתן שקד // משקפיים: פריבט וינטאג' // נעליים: אוסף פרטי // תכשיטים: קרן וולף

התכונה הכי ישראלית בעינייך:
התכונה הכי ישראלית בעייני היא התעוזה, האומץ להגיד הכל בפנים, לשים הכל על השולחן. החוצפה הישראלית בעייני היא אחת התכונות הכי בולטות והכי חשובות של העם המדהים הזה, החוצפה הזו מתבטאת באינספור ההמצאות הכל כך מקוריות שלנו, במוזיקה האמיצה והלא מתחנפת, בתרבות, ביום יום בשיגרה. כמובן שכמו לכל תכונה יש לה גם את הצד השלילי, אבל כמו כל דבר בחיים יש שני צדדים למטבע.

חליפה: עידן לרוס

התגובה שאת מקבלת הכי הרבה ברחוב:
התגובה שאני תמיד מקבלת ברחוב היא "הנה מיכל הקטנה והיא אמיתית!", ממש נוגעים בי, הילדים לפעמים מתבלבלים וחושבים שאני בובה, או דמות שאפשר לראות רק בטלויזיה והמפגשים איתם מאוד מאוד מרגשים, אותי ואותם. סוף סוף אני יכולה לחבק אותם ולהודות להם על כל התמיכה והאהבה שהם מעניקים לי. אין כמו ילדים, הכי כנים, הכי מרגשים. הכי אהובים.

חליפה: נובוריש דוג // משקפיים: פריבט וינטאג' // תכשיטים: קרן וולף

איזה יום עצמאות זכור לך במיוחד?
יום העצמאות הזכור לי במיוחד הוא יום העצמאות הראשון שהופעתי עם "מיכל הקטנה" בפני עשרות אלפי אנשים. אני לעולם לא אשכח את הרגע שהקהל שר איתי את מילות השירים, מההתחלה ועד הסוף. לעולם לא אשכח איך הלב שלי דפק כל כך חזק רגע לפני העלייה לבמה וכמה הוא התמלא מלראות את החיוכים של הילדים ולשמוע את הקול הזח שלהם.

חולצה וחצאית: חזן צוקרמן // נעליים: אוסף פרטי

מה את מאחלת למדינה לכבוד יום הולדתה ה70?
אני מאחלת למדינה היקרה שלי, שלנו, ולכל מי שחי בה, שכולנו נרגיש בה עצמאים להגשים את כל חלומותינו, אך במקביל גם שנדע לשים טוב טוב לב למי שסביבנו, לשמור על הטבע ועל מתנותיו, מאחלת לכולנו שתמיד נפזר אהבת חינם לכל עבר. מאחלת לנו שלום, שלום אמיתי, נחת, בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין כל העולם.

סט: מיס גיישה