האינסטגרמים שעשו לי את דצמבר

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם:

@mikutas

ג'קלין מיקוטה, בלוגרית וצלמת שבדית שמטיילת לה ברחבי אירופה עם החבר השווה והמלתחה השווה שלה לא פחות. 400 אלף עוקבים אחריה אבל לא בטוח שהיו מזהים אותה ברחוב, כי היא נוטה להסתיר את הפנים בעזרת השיער או פשוט מפנה גב למצלמה. פריז, ונציה, מיקונוס ושאר היעדים הפופולריים והפוטוגניים בעולם דרך עדשה ופילטר האפרפר, שגורמים לכולם להרגיש בבירה אירופאית ביום חורף קריר.

@juniperfoxx

ג'וניפר, השועלה החייכנית כפי שהיא מכונה בעמוד הביו שלה, חגגה לאחרונה מליון עוקבים וגם מיני קולקציית בגדים בכיכובה. ג'וניפר היא שועלת בית! הבעלים שלה אימצה אותה כשהייתה גורה קטנה ומאז היא חיה בהרמוניה יחד עם החבר הכי טוב, הכלב מוס. לא נראה לי שצריך להסביר כמה חמודות התמונות של השועלה המחייכת עם הזנב הג'ינג'י ולצידה מוס שלפעמים מנסה לגנוב ממנה את ההצגה. בהצלחה עם זה 🙂

@gypsea_lust

מבט אחד בחשבון של לורן בולן ויתחשק לכם לארוז מזוודה ומיד. גלריה מרהיבה וצבעונית על גווני הפסטל, כשכל תמונה נראית כמו גלויה ויחד עם זאת משדרת משהו מאוד לא מתאמץ. אם ערוץ החיים היה בן אדם- ככה הוא היה נראה.

@giizeleoliveira

נתקלתי בתמונה של הדוגמנית הברזילאית היפייפיה באחד מהשיטוטים שלי בexplore, נכנסתי לחשבון ונשאבתי לתמונות שחושפות אישיות מגניבה וסטייל ייחודי ומושקע.

נ.ב התמונות מחיי היומיום הרבה יותר מעניינות מהפקות האופנה שהיא מעלה.

ואחד כחול לבן: @the_cookie_fairy

עוגות, עוגיות, ארטיקים וכל קינוח שפינטזתם עליו אי פעם, פיית העוגיות מגשימה אותו. כל תמונה יותר מגרה ויצירתית מהקודמת ומצולמת בצורה אסתטית שמתאימה לאירוע, אירוח ולייקים שעולים בהתאם. מסיבת אלפחורס, בקלאווה ריקוטה ותמרים, עוגת גבינה ושוקולד לבן, שוקו בננה ולוטוס ועוד ועוד. הפייה מכינה גם ספיישלים לחגים והכי חשוב מפרסמת את המתכונים בבלוג שלה ובאתר מאקו. אוטוטו חנוכה, אולי תארחי אותי?