עור רך כמו של תינוק

עור רך כמו של תינוק

המוצרים לתינוק שמתאימים לעונת המעבר.

 
 

נהוג לחשוב שבישראל יש שתי עונות: קיץ וחורף. בשיחות ברזייה אנחנו נוהגים להגיד שאין לנו באמת עונות מעבר כמו שיש באירופה למשל... אבל זה לא ממש מדויק ואת ההוכחה אנחנו מקבלים בשבועות האחרונים. הסתיו כאן בעיצומו- כבר לא ממש חם, עוד לא קר אבל הטמפרטורות לא יציבות ובעיקר מאוד יבש. השפתיים נסדקות, השיער מסתדר יותר טוב כי אין לחות אבל העור משלם את המחיר בגלל שינויי מזג האוויר והוא יבש במיוחד ומחוספס למגע, וחסר גמישות וברק. אז רק תחשבו מה עובר על תינוקות והעור הרגיש שלהם. לחות מסייעת לעור להתחדש, להיות בריא וחלק יותר ונעים למגע ואנחנו יכולים לעזור לתינוקות שלנו להרגיש יותר טוב. 

היומיום של כולנו עמוס: משפחה, עבודה, סידורים, בילויים, טיולים- חוץ/ פנים הכל מהכל. במקרה שלי למשל אני לוקחת את גפן ולני לגן בבוקר כשקריר, משם ממשיכה לאולפן הקפוא מהמזגן ואז מסיימת את התוכנית כשחם בחוץ ובאיסוף מהגן כבר שוב קריר עם רוחות שהתחילו. מדי פעם גם יש לי גיחות של התוכנית "הכי בעולם" ליעדים עם טמפרטורה שונה משלנו ( לא שאני מתלוננת כן? ) אבל העור סופג את כל השינויים האלו וזה משפיע עליו.

אני גדלתי על המוצרים של ג'ונסונס ושמחה מאוד להיות עכשיו השגרירה שלהם כאן בארץ.

למי שאיכשהו לא מכיר, מדובר במותג ותיק ומצליח לתינוקות (מודה שגם היום אני משתמשת בחלק מהמוצרים) שמעבר לריח הנוסטלגי שאני מכורה אליו, מספק מענה לצרכים של הבייביז שלנו. לעונת המעבר למשל יש תחליב לחות מעולה לתינוקות וילדים להתמודדות עם היובש שמכיל מרכיבים איכותיים שמתאימים לעור העדין שלהם ( היפואלרגני, ללא פרבנים, ללא צבע, ללא סולפטים ופתאלטים). התחליב הוא חלק מסדרת Pink wash, מועשר בקוקוס ומזין את העור למשך 24 שעות. גפן ולני אוהבים שאני מורחת אותם ומבחינתם זה כיף של אחרי המקלחת או כל שעה שבה אני מרגישה שהעור שלהם זקוק לכך.

 
 

ג'ונסון בייבי אל סבון לרחצה עדינה מנקה בעדינות את העור העדין בלי לייבש! אין פחד גדול יותר במקלחת מסבון ששורף בעיניים אז במקרה הזה הוא עדין לעיניים ממש כמו מים. ללא פרבנים, ללא צבע וללא פתלאטים ובעל רמת PH מאוזנת.

קבוע אצלנו במקלחת יחד עם:
שמפו לתינוק שבעצם מתאים לכל המשפחה מנקה בעדינות תוך כדי שהוא שומר על השיער והקרקפת העדינה והשיער מרגיש בריא אחרי החפיפה. גם השמפו כמובן ללא פרבנים, צבע או פתלאטים ומותאם לעור העדין של התינוק.

שתהיה לכולנו עונת מעבר נעימה ומלאה בלחות וחיוכים מתוקים.

 
 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.