אילו הייתי צריכה לבחור שלושה מוצרי איפור בלבד שיהיו בתיק האיפור שלי- אין ספק שמסקרה הייתה הבחירה הראשונה שלי. היא נותנת את כל המסגרת לעיניים וגורמת להן להיפתח ולקבל הדגשה ועוצמה.

מסקרת לאש האנטר החדשה מעניקה לריסים סוג של טיפול 10,000 🙂 – מעבה, מאריכה ומגיעה  גם לריסים הכי קטנים וצדדיים באמצעות הקיפוד כפי שמדגימה עדן צ'נל במראה איפור רענן שנותן דגש על הריסים.

שלב 1

למראה של עור טבעי ועדין אבל בכל זאת מכוסה נשתמש ב- BB שהוא בעצם קרם לחות+קרם הגנה+מייק אפ. הוא מתאים לכל גיל והמטרה שלו היא לייצר לעור מראה טבעי ובפעולה אחת במקום בעזרת שלושה מוצרים שונים. המראה המתקבל הוא מייקאפ ללא מייקאפ.

הטיפ של עומר

אם לאחר המריחה ההרגשה היא שצריך עוד כיסוי- תמיד אפשר לשלב קונסילר לחיזוק.

 

שלב 2

פידור עם פודרה fix and go על מנת לקבע את ה- BB ולתת לעור מראה מאט טבעי.

 

שלב 3

נמלא את הגבות ונבריש כדי לתת לגבה את הדיוק והמסגרת שלה- יותר מעוצבת אבל עדיין נשמור על טבעיות.

שלב 4

את איפור העיניים נעשה בשני שלבים בעזרת מברשת מספר 4: בסיס הכי בהיר בפלטה ועליו נעלה עם הורוד כדי לתת לורוד רכות ומראה שמתאים יותר ליום.

הטיפ של עומר

עם צלליות אפשר לשחק בלי סוף כדי לייצר את הגוונים שמתאים לך לפי העוצמה והחוזק שאת אוהבת. פשוט תנסי על היד את השילובים שאת אוהבת ותלמדי איך משנים את הצבעים ע"י הנחת של צבע על צבע וכמובן הכי חשוב זה הטישטוש.

שלב 5

את הריסים נאפר עם מסקרת הלאש האנטר. בשלב הראשון נתחיל עם הצד הרחב של המברשת ונבריש מהשורש לקצוות , בשלב השני בעזרת הקיפוד של סוף המברשת נעבוד מקו הריסים בזווית החיצונית של העין לקבלת מראה יותר מודגש.

שלב 6

נלטף את הלחי בעזרת סומק 4 שנותן מראה אדמדם טבעי (כלומר פחות ורוד אלא יותר אדום).

שלב 7

נמרח שפתון פנטום גלוס שהוא בעצם קסם אחד גדול.

הטיפ של עומר

זה גלוס שקוף שנותן לשפתיים את הפגמנט שלהן הורוד ומעצים את הגוון הטבעי-כלומר על כל אחת הצבע שונה בעצם והופך לגוון הטבעי שלה שמחזיק הרבה זמן ומעולה למראה שפתיים מושלם וטבעי.

 

שלב 8

ספריי מקבע שישמור על האיפור לאורך כל היום.

לרכישת מוצרי האיפור של קרליין שעדן מאופרת בהם ב- 30% הנחה (קוד קופון: Yarden30) הקליקו »