האביב כבר כאן והשמש מתחילה ללטף לנו את עור הפנים, הבגדים בצבעי פסטל מקבלים נוכחות בארון והאיפור שמתחשק הוא טבעי יותר, משחקים של גוונים טבעיים וברונזרים. את האדמומיות אפשר לטשטש בעזרת פלטת קונסילרים ולקבל מראה נקי וזוהר שמתאים לכל שעות היום ואף פעם לא נראה כבד מדי כפי שמדגימה עדן צ'נל.

שלב 1

פרייימר מצמצם נקבוביות
למראה עור חלק.

שלב 2

למראה של עור טבעי ועדין אבל בכל זאת בעל כיסוי נשתמש ב-BB שהוא קרם לחות+קרם הגנה+מייק אפ. הוא מתאים לכל גיל והמטרה שלו היא לייצר לעור מראה טבעי ובפעולה אחת במקום בעזרת שלושה מוצרים שונים. המראה המתקבל הוא מייקאפ ללא מייקאפ.

שלב 3

פלטת קורקטורים. את הקורקטור הירוק נמרח (בצורת טפיחה) באזורים האדומים סביב האף, צידי השפתיים ועל הפצעונים אם יש. בקורקטור הכתום נשתמש באזורים הכהים (הגוונים הכחולים שמתחת לעיניים). נמרח קונסילר באזורים שאנחנו רוצים להאיר.

הטיפ של עומר

חשוב מאוד לעבוד עם הקורקטורים והקונסילרים בשיטת הטפיחות ולא מריחות. אנחנו מניחים את הצבע ובטפיחות מטמיעים אותו באזור שאנחנו רוצים להסתיר.

 

שלב 4

פידור עם פודרה fix and go על מנת לקבע את ה- BB ולתת לעור מראה מאט טבעי.

שלב 5

בעזרת ברונזר נשזף את עצמות הלחיים ואת מסגרת הפנים.

הטיפ של עומר

להניח מעט ברונזר ולטשטש ואז להוסיף אם צריך כדי שלא נקבל מראה שזוף מידיי… אבל אם קרה ויצא יותר מדי אז פשוט לקחת מברשת מייק אפ עם שאריות חומר ולעלות על הברונזר בעדינות.

שלב 6

עם אותו ברונזר נייצר מראה מואר ומלא ברק על העפעף ובקו התיחום התחתון.

שלב 7

הגבות. נמלא אותן בעזרת העיפרון ונטשטש עם המברשת כדי החומר יתמזג עם הגבה ויתן מראה טבעי ומעוצב.

שלב 8

מסקרה בולד והרבה 🙂

שלב 9

שפתון קולר מט להשלמת המראה.

שלב 10

ספריי מקבע לכל היופי הזה.

לרכישת מוצרי האיפור של קרליין שעדן מאופרת בהם, הקליקו »

מוכנה ליום יפה במיוחד.

רוצה להתחדש בפלטת קונטורים?
כל המוצרים, ההנחות וההטבות עכשיו באתר קרליין