Empowered

Empowered

TRUSSARDI- ניחוח חדש לנשים חדשות.

זה בדיוק הזמן להכניס משב רוח חדש ומרענן לחיינו אחרי שנה לא פשוטה בכלל, שנה שבה התמודדנו עם שלל אתגרים. אנחנו יוצאות מהשנה הזאת חזקות יותר, אמיצות יותר וחכמות יותר.

באופן אישי, אני יכולה לומר שלמדתי בשנה הזאת המון על עצמי ועל ההתמודדות שלי עם אתגרים ויש כמה עקרונות שאני מתכננת לקחת איתי קדימה כמו:

1. להפסיק לנסות לרצות את כולם. אני טיפוס מרצה והמון שנים זה היה ערך עליון מבחינתי ולפעמים עם חשבוני. השנה הבנתי שקודם כל אני צריכה לפעול לפי מה שאני חושבת שהוא הנכון ולפי מה שאני שלמה איתו, גם אם המחיר זה שלא כולם יהיו מרוצים ממני. ובינינו? גם ככה אי אפשר לרצות את כולם וזה בסדר גמור.

2. לפעמים בדרך למטרה, הגעתי למסקנה שזאת בכלל לא המטרה שרציתי או שהיא פחות מתאימה לי בשלב זה של החיים ואז אפשר ורצוי לקחת צעד אחורה ולחשב מחדש את המסלול. זה לא הופך אותי ללא החלטית, להפך- אני יותר ממוקדת מתמיד. יכול להיות שבהמשך היא תחזור להיות רלוונטית אבל כרגע אין סיבה להתאכזב מעצמי ומההחלטה לשחרר.

3. לכולם יש עצות כל הזמן (לעיתים גם אם בכלל לא ביקשתי עצה או עזרה). גם אם היועצים נשמעים מאוד אסרטיביים זה לאו דווקא אומר שאלו העצות הנכונות בשבילי. אני כן מקשיבה לכולם אבל בסופו של דבר לוקחת ומיישמת את אלו שאני מרגישה שנכונות לי.

4. אנשים עם אנרגיה שלילית או כאלו שאני מרגישה שמורידים אותי למטה, לאט לאט אני מצמצמת את האינטראקציה איתם ומשתדלת להקיף את עצמי באנשים שעושים לי טוב ומרימים אותי למעלה. זאת עצה שאמא שלי נתנה לי כבר לפני שנים אבל רק עכשיו, כשהקורונה מיקדה אותנו מבחינת הזמן והראייה, התחלתי ליישם סוף סוף.

5. אני נהנית מהרגע. נמצאת בסיטואציה ולא רצה עם המחשבות קדימה לכל מה שיש לי לעשות ולא הספקתי. השנה הזאת הוכיחה שיש טוויסטים בעלילה וכמה זה חשוב להיות נוכחת ברגע האמת.


אנחנו הנשים החדשות של ימינו לוקחות פיקוד וסוללות את דרכנו: עוצמתיות, עצמאיות, חופשיות, מעשיות ומשוחררות. אלו בדיוק הערכים של הבושם החדש מאת מותג הבישום האיטלקי TRUSSARDI של בית האופנה היוקרתי והותיק טרוסדרי. הבושם מכוון לנשים שיודעות לשלב אתיקה ואסתטיקה עם אהבה לצדק ויופי. נחושות להיות אחראיות על גורלן ומסוגלות להעביר את המסרים הללו גם לדורות הבאים.

מדובר על ניחוח לנשים שנוצר על ידי נשים: ג'ולי מאסה וויולה קולאס, הכוכבות העולות של בית הבישום המפורסם מאנה יצרו הרכב ריח איטלקי כדי לעורר את הוייב התוסס, האלגנטיות, החיוביות, השלווה, השמחה והמצוינות של איטליה וכולל ניחוח עשבוני ירוק (שיפרה) פרחוני.

תווים עליונים: אני נוכחת וחופשיה
נרולי, קלמנטינה איטלקית, אקורד איטלקי

תווי לב: אני אמיצה וגאה
לבנדר, יסמין מוחלט, הסכם דליה לבן

תווי בסיס: אני נשית והיפנוטית
אקורד זמש, אקורד סיגלית, פצ'ולי

גם הבקבוק יפהפה, חדשני ומקורי. צורת גליל שנראה כמו צללית מתוחכמת של שמלות שנות ה-70 או אובייקט עיצובו אלגנטי. הצבעוניות מיוחדת ושיקית ובולטת תשומת הלב לפרטים (בהמשך ישיר למסורת של טרוסרדי) שמשתלבת מעולה בכל חלל. אריזת הבושם גם קיבלה את תשומת הלב העיצובית האיטלקית במלואה, בעיצוב קופסה מגליל אלגנטי עשוי מקרטון ממוחזר, שמשחזר בקנה מידה גדול יותר את האלגנטיות העכשווית המתוחכמת של הבקבוק עם סדרת פסים צבעוניים בלבן, ורוד, שחור וזהב- במילים אחרות: אני מעוניינת בשמלה בהשראת העיצוב של הבושם!

נוי והדר קרקו

מה התכונה שאתן הכי אוהבות בעצמכן?
נוי: חוזק פנימי.
הדר: רגישות.

מה למדתן על עצמכן השנה?
שתינו למדנו המון השנה, גם באופן אישי כל אחת לחוד וגם כצמד, אנחנו חושבות שהכי חשוב זה לדעת מאיפה באנו בחיים, לשמור על האנשים שאנחנו אוהבות ולכבד את בני המשפחה.

מתי אתן מרגישות הכי חזקות או עוצמתיות?
כשאנחנו עושות דברים שאנחנו אוהבות אם זה בעבודה בעולם הדוגמנות ואם זה במסגרת מסלול לימודי תואר ראשון שכל אחת מאיתנו לומדת השנה.

איפה החלטתן להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
הצילום עם הבושם היה בבית של נוי ושל הבן זוג שלה, בהרצליה, ממש פסיעה מהים. הים תמיד מזכיר לנו כמה הטבע ונפלאות הבריאה יפים כפשוטם ועוצמתיים מעצם קיומם.

אירה סימונוב

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
אני בחורה שאפתנית שתמיד מציבה לעצמה מטרות חדשות. יש בי כוח ונחישות.

מה למדת על עצמך השנה?
כדי להגיע למקום בו אני נמצאת היום, למדתי שצריך הרבה סבלנות ובעיקר נחישות - לא לוותר.

במה החכמת?
תמיד ידעתי זאת, אבל השנה הפנמתי שיש סביבי אנשים נפלאים. זה כוח. להבין מה החוזקות ומה החולשות שלך. איפה הסביבה שעוטפת אותך יכולה לעזור. איך מ 1+1 יוצא 3.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
מרגישה הכי עוצמתית כשאני עם הילדות שלי. שמזכירות לי כל יום מחדש מה הכי חשוב בחיים. יש בי צורך תמידי לדאוג להן ולעטוף אותן בהרבה אהבה, ולתרום מהידע שלי איפה שצריך. אני תמיד אהיה שם בשבילן. לדעת שנפלה בחלקי הזכות והזדמנות של פעם בחיים לעצב את הבנאדם והאישה שהן יגדלו להיות זה מעצים.

איפה החלטת להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
אני מאוד אוהבת ארכיטקטורה אז רציתי לצלם את הבושם דווקא במקום שמשלב את התשוקות שלי- עיצוב ואופנה. יש משהו בפסלים הגאומטריים האלו ואיך שהם מתבטאים במרחב שמאוד עוצמתי בעיני.

דניאל לוי

דוגמנית, משפיענית וזמרת daniellevy01@

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
אופטימיות.

מה למדת על עצמך השנה?
שאני חזקה הרבה יותר ממש שחשבתי.

במה החכמת?
לדעת שאפשר להמשיך לחיות גם כשהעולם עוצר.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
על הבמה מול קהל.

איפה החלטת להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
החלטתי להצטלם בחדר השינה שלי, במקום הכי נוח שלי. כי את הכי יפה כשנוח לך!


טל אלבלנסי פרבר

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
אולי זו שגם הכי מרגיזה אותי לפעמים. אני מאד מקלילה דברים, מנסה לא לתת חשיבות יתר, לא להעליב, להיות בגדול חיובית. קצת פליזרית, אבל לפעמיים דברים כן נוגעים בי ואני רק בדיעבד חושבת עליהם ומתמודדת.

מה למדת על עצמך השנה?
שאפשר לחיות בלי לטוס כל כך הרבה, שאני בעצם שונאת לארוז. וכשסיימתי לעבוד כשכירה- הקורונה באה בדיוק בזמן שבו יכולתי להפסיק אחרי 17 שנים של עבודה אינטנסיביות ואני בתקופה שעושה רק מה שאני רוצה ונהנת מהחופש שיש לי.

במה החכמת?
כל יום את סופגת עוד דברים קטנים שמוסיפים לך ידע או הרגשה על איך להתנהל טוב יותר במרחב שלך. אין לי איזה הארה או משהו גדול שהשפיע עלי. אני למשל לא מתביישת להגיד שלא בא לי יותר לטרוף את העולם, להיות הכי חשובה, להכיר את כולם. בא לי בקצב שלי. בעיקר להיות בים או ביון.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
עזבי אותך מרגשות נשיים ושבירת תקרות זכוכית. אני הכי עוצמתית כשאני מאפסת את כל הילדים (שלא לדבר על נמרוד..) והם עושים מה שאני אומרת. זהו הם טינאייגר כבר.. כל יום שאני מנצחת אותם אני מרגישה עוצמתית 😜😜😜

עפרי רבן

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
התכונה שאני הכי אוהבת בעצמי זה היכולת למצוא את החיובי בכל סיטואציה.

מה למדת על עצמך השנה?
וואו, למדתי על עצמי המון! בעיקר שיש לי כוחות ויכולות הרבה מעבר למה שדמיינתי. והכי חשוב - אני יכולה לסמוך על האינטואיציה שלי.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
אני מרגישה חזקה ועוצמתית כשאני לא מתנצלת על מה שאני מרגישה. כשאני לא מרגישה שאני צריכה לעטוף את עצמי בשביל שלאחרים זה ירד בגרון. כשאני מרשה לעצמי פשוט להיות אני.

איפה החלטת להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
החלטתי להצטלם עם הבושם במרפסת שלי. זה לגמרי המקום האהוב עליי, מכיוון שאני עובדת מהבית זה המקום שאני עושה בו הפסקות במהלך היום, שותה קפה, קוראת ספר ומטעינה את עצמי.

לירז אסייג

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
התכונה שאני הכי אוהבת בעצמי היא שאני אופטימית ותמיד אראה את חצי הכוס המלאה.

מה למדת על עצמך השנה?
למדתי על עצמי השנה שאני הרבה יותר מכילה והרבה יותר סובלנית ממה שחשבתי.

במה החכמת?
החכמתי בכל מה שקשור לאהבה הזוגיות שלי לימדה אותי המון במיוחד בשנת קורונה שהסגרים הטילו עלינו להיות 24/7 צמודים.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
אני מרגישה חזקה ועוצמתית כשאני מצליחה לשנות משהו לטוב. כשחשיבה מוטעית של מישהו משתנה בזכותי, כשמישהי מתחילה לאהוב את עצמה בעזרתי אני מקבלת כוח אדיר להמשיך בעשייה שלי.

איפה החלטת להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
החלטתי להצטלם במקום האהוב עליי בארץ והוא מלון רות צפת. זה מקום שאני מכירה מאז שאני ילדה ומשם יש לי את הזיכרונות הכי מתוקים. מקום יפה בצורה נדירה עם אוויר שמנקה מחשבות ונוף ששוטף הכל ביופי בלתי ניתן לתיאור מילולי.

ג'ני צרוואני

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
הסבלנות . זה מחזק את התודעה וההבנה לעשות את הדבר הנכון והחכם.

מה למדת על עצמך השנה?
שאני בן אדם מאוד חזק, הרבה מעבר למה שחשבתי, שאני אמא מופלאה , ושכן, יש אנשים טובים העולם.

במה החכמת?
להתמודד עם הרבה הליכים משפטיים ולא להיבהל, להבין שנייר סופג הכל , ולמדתי להסתכל לפחד בעיניים.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
כשאני מקבלת אישור מהילדות שלי על כל המאמץ שאני משקיעה בהן- כשהן פשוט אומרות לי אמא אני אוהבת אותך - תודה.

איפה החלטת להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
אצלי בבית. זה פעם ראשונה שאני נמצאת בבית שאני אוהבת, שהוא שלי ומסמל לי בית אמיתי.

פאולינה אלברשטיין

בעלת המותג התכשיטים lublu.bijou@

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
אני הכי אוהבת בעצמי את האופטימיות , אני תמיד רואה את חצי הכוס המלאה 😊

מה למדת על עצמך השנה?
למדתי על עצמי השנה שאני לא צריכה רעשי רקע כדי להיות מאושרת. כלומר בשנה הלא פשוטה שעברנו עם הקורונה, הבנתי כמה עושה לי טוב להיות בבית , עם הבן זוג שלי. שאני לא צריכה מסעדות ומסיבות כדי שיהיה לי טוב ומעניין. שאני יודעת להעסיק את עצמי בבית , התחלתי לבשל המון , להכין חלות. קראתי המון , התחלתי ללמוד צרפתית וכד…

במה החכמת?
החכמתי בזה שידעתי לשחרר אנשים שלא צריכים להיות בחיים שלי ולשמור על אלו שנותנים לי אנרגיה טובה.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
אני מרגישה הכי חזקה או עוצמתית כשאני נמצאת עם אנשים אהובים .

איפה החלטת להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
החלטתי להצטלם עם הבושם בחופשה ביוון. היינו על סירה מושלמת וזה היה רגע של חופש ראשון אחרי שנה וחצי שלא הייתי בחול בגלל הקורונה. הרגשתי מדהים וזה זרם לי טבעי 🤍

יעל גולדמן

מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך?
התכונה שאני אוהבת בעצמי שאני פשוט עושה. לא מחכה לאף אחד.

מה למדת על עצמך השנה?
למדתי שאני לא בנויה להיות בבית. זה קשוח לי. חייבת אויר חייבת לטייל, אני ממש סבלתי בסגרים.

מתי את מרגישה הכי חזקה או עוצמתית?
אני מרגישה חזקה תכלס שאני עובדת, שאני בצילומים, או ברדיו שאני עושה דברים שמעניינים אותי.

איפה החלטת להצטלם עם הבושם ולמה דווקא שם?
הצטלמתי עם הבושם בבניין חדש ובכלל החידוש האורבני שקורה פה הוא משהו מאוד מרגש, ואני כמה שאני אוהבת טבע אני מאוד עירונית. וזה חלק מהחוזק שלי , הסביבה הדינמית הזו.

מחיר הבושם החדש של TRUSSARDI:
א.ד.פ, 100 מ"ל – 415 ₪
א.ד.פ, 50 מ"ל – 315 ₪

להשיג ברשת סופר-פארם, בפרפומריות ובבתי מרקחת נבחרים ברחבי הארץ.


מתי הרגשת הכי חזקה או עוצמתית? כתבי כאן בתגובות ואולי תזכי בבושם החדש של טרוסרדי

תגובות

Comments 63

 1. בסיום השנה 🙂 לומדת בתיכון והשקעתי המון המון המון בלימודים, דבר שלר היה כל כך פשוט השנה עם זומים ועבודות והמון המון מבחנים.. כשראיתי בתעודה את ההשקעה שהשתלמה למרות הכל, הייתי מאוד מאוד גאה וחזקה 🙂 תחושת סיפוק 🤩

 2. אני מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני עם הילדה שלי , היא כל עולמי וכשאני איתה אני מרגישה שכל החוזקות שלי הופכות למשמעותית!!

 3. מרגישה הכי עוצמתית אחרי יום ארוך עם הילדים לבד כשבעלי חוזר מהעבודה מאוחר. הבית נקי, יש אוכל חם, הילדים במיטה אחרי מקלחת ואני נחה מול הנטפליקס. זה מוכיח כמה אישה אחת יכולה לעשות לבד!!!

  1. מרגישה חזקה כשאני מצליחה לעשות הכל בתור בחורה צעירה בת 21. לעבוד במשרה מלאה ולהצליח בה, לתחזק זוגיות, לעזור לאמא שלי עם שכירות, להתאמן, להתנדב בסופי שבוע, להיות עם חברים ואפילו לגדל כלבה ענקית. מטורף מבחינתי שאני, בחורה צעירה אחת, יכולה לעשות הכל לגמרי בזכות עצמי.

  2. להרגיש עוצמתית זה שיעור שאני מלמדת את עצמי בכל יום שעובר, המרדף אחרי המושלם משעמם אבל הדרך אל השלם היא זאת שהופכת הכל לבעל משמעות.
   בשנה הזאת הרגשתי הכי עוצמתית ברגע שהחלטתי לקבל את מה שקורה סביבי באהבה, לוותר על הטיול הגדול אחרי צבא, להחליף אותו בטיול אחר ולהתחיל ללמוד את התואר שחלמתי עליו. הבנתי שלחיים יש תכניות אחרות בשבילנו והכי חשוב ללמוד לרקוד בגשם ולא לחכות שהסערה תחלוף.
   העוצמה היא בדברים הקטנים.

 4. הוצאתי רשיון בגיל 42‼‼
  וכל פעם שאני עושה נסיעה חדשה מחוץ לעיר לבד אני מרגישה שאני עוצמתית
  הבושם נראה לי סופר שווה ואשמח לזכות בו . 🤗

 5. היי אני בת 44 יש לי 3 ילדים 2 בנים ובת
  הבת היא האמצעית כיום היא בת 12
  שהיתה קטנה היתה רגילה לעקוב אחרי כל מה שאני עושה…שהיא בערך בגיל 5 לא פעם ראתה אותי מטפחת את עור הפנים ושאלה אותי…אימא מה שאת עושה גם אני אצטרך לעשות?
  עניתי לה שכן זה שומר על העור…
  לפני חודש החלה לנדנד לי שאני צריכה לקנות לה סבון פנים כי יש לה פצעי בגרות…כך החליטה..אמרתי לה שלא יכול להיות פצעי בגרות וזה מוקדם להתחיל להתעסק בפנים בגיל מוקדם…ומה היא אומרת לי בחזרה…מה שכחת אמא שאת אמרת לי שאני אגדל אז אני אוכל לעשות מה שאת היית עושה לפנים שלך?
  פה נשבית בקסמיה…
  ובסוף לפני שבוע שהיא הפכה להיות נערה אחרי ש….ניגשה אליי שוב ואמרה נו…ועכשיו כן גדלתי מספיק בעינייך כדי להתחיל לטפח את העור שלי?
  נדהמתי לחלוטין…מה אפשר לומר אחרי זה?

 6. כשאני מציבה גבולות, מתעקשת על העקרונות שלי ונשארת נאמנה לעצמי. תהליך שלקח לי הרבה זמן, להפסיק לרצות אחרים.

 7. מרגישה הכי עוצמתית שאני מגשימה את עצמי, עושה מה שאני אוהבת בצורה הכי טובה שיש

 8. אני מרגישה הכי עוצמתית כשאני מכירה תודה.
  כשאני מצליחה להודות ומצליחה לראות את הטוב בכל דבר, גם ברגעים קשים אז אני מרגישה עוצמתית!
  את ערך הכרת הטוב והיכולת להגיד תודה אני מנסה להנחיל הלאה גם לדור הבא…

 9. בעל פעם שאני עושה משהו לבד בלי עזרה של "חבר"או "בעל" אני הכי גאה בעצמי.
  אני לא מוותרת לעצמי ולא נשברת, לפעמים זה קשה אבל בגדול, אם אין אני לי מי לי?

 10. אני מרגישה הכי חזקה כשאני במודעות לכך שיש לי חופש לבחור, כשאני מקשיבה לתחושות הבטן שלי ומאפשרת לעצמי לפעול ולהרגיש בלי לפחד. זאת אחת המתנות הכי גדולות שהענקתי לעצמי ובזכותה אני אוהבת את עצמי ואת הסובבים אותי כל יום קצת יותר

 11. כפראמדיקית באמבולנס טיפול נמרץ, עבורי, אין רגע עוצמתי חזק ומספק יותר מלאחר סיום טיפול באירוע מורכב (בין אם מבחינת טיפול רפואי ובין אם מבחינה נפשית) – כשאני מרגישה שלמרות כל הרגעים "השחורים" והקשים במקצוע, הרגע הזה שסייענו ואפילו הצלנו חיים, שווה את הכל .. גם הקושי. השנה אפילו הוצאתי ספר על זה בשם "תסמונת הלב השבור" והנצחתי מבחינתי (עבורי ועבור יתר העוסקים בתחום) את אותם הרגעים המיוחדים והעוצמתיים.

 12. כשאני מצליחה לשלב קריירה צבאית, משפחה עם תינוק בן שנה, ולא לוותר על הזוגיות ועל עצמי – לצאת עם חברה בסוף יום לכוס יין ולהנות מהכל והכל
  💃🏼

 13. היי🙂💕
  אני מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני מציבה לעצמי יעדים קטנים בדרך להגשים את המטרה הגדולה. כשאני באמת עומדת ביעדים הקטנים שלי ועושה אותם, אני מרגישה תחושת גאווה וסיפוק שאני לא מוותרת- למרות שהכי קל זה לוותר, להרים ידיים ולא לעשות כלום. מרגישה שאף אחד לא יכול עליי!

 14. הרגשתי עוצמתית לאחר כל לידה של ילדיי(3 לידות). תחושה שאין לתאר אותה, תחושה עילאית וקסומה לקבל לעולם ילד שלך ולהרגיש אותו.

 15. בכל יום כשאני מצליחה להתעורר בשעה 5:00 ולצאת מהמיטה לריצה ארוכה בים. אחרי אני מרגישה רעננה, חזקה ומוכנה להתחיל את היום. 💪🏻

 16. אני מרגישה הכי עוצמתית כשאני לא שופטת אחרים. לאנשים פעמים רבות יש נטיה לשפוט אחרים אם הם עושים משהו שנוגד את דרך מחשבתם, אפילו במעט. אני משתדלת כמו שפחות לשפוט אחרים (כולנו מועדים לפעמים😅), להבין מאיפה נובעות הפעולות שלהם וכמה אומץ יש בבחירה במסלול שעושה אותך מאושר, גם אם הוא לא המסלול הידוע והמקובל על ידי החברה, הן בדברים הגדולים והן בדברים הקטנים והיומיומיים.

 17. אחרי יום שהספקתי בו את כל מה שתכננתי, כשלא התייאשתי מהתואר ולמדתי, כשהבית נקי ומסודר, כשסימנתי וי על כל המטלות וכשאני הולכת לישון אחרי יום מלא בהספקים עם הגבר שנותן לי תחושה של הכי עוצמתית בעולם 🙂

 18. הרגשתי הכי חזקה ועוצמתית בסיום שלושת הלידות שלי ובעיקר אחרי הלידה השניה שלי שהייתה לידה שקטה בחודש תשיעי (שידעתי שהיא הולכת להסתיים ככה ואגרתי את כל הכוח שיש בי לעבור את הלידה הזו בשלום)
  בכל אחד מהלידות מצאתי בתוכי כוחות וחוזקות שלא ידעתי שקיימים בי, אם זה התמודדעות של הלידה הראשונה שללכת אל הלא נודע ומשם ללידה שנייה שנגמרה בשחור עמוק והלידה האחרונה שעברתי אותה ללא אפידורל ולבד (כי בעלי היה עם הבכורה ולא הספיק להגיע).
  אין ספק שתהליך של הריון ולידה מוכיח כל פעם מחדש למה אנחנו הנשים מסןגלות והכוחות שיש בכל אחת מאיתנו הוא עצום!
  תודה 🤞🏼❤️

 19. מרגישה הכי חזקה ועוצמתית שבעלי והבנות המתוקות שלי הולכים לישון עם חיוך. עם הרגשה טובה שאמא עשתה והקדישה להם היום וטוב להם בלב. מקווה לזכות והבושם יעשה גם לי טוב בלב🙏❤️

 20. אני מרגישה בשיא שלי כשאני מסיימת לעבוד (עובדת לילה) מסתכלת על הזריחה שהגיעה אחרי כל שעות העבודה ונזכרת בילדים שלי שבטח ישנים עכשיו וכמה כיף לי לדעת שאני עושה הכל כדי שיהיה להם הכל. גם מבחינה חומרית של לפרנס, ובעיקר בזמן שהם ישנים שזה לא פוגע או מפריע בשעות הערות שלהם ומונע מאיתנו להיות יחד. שמחה על זה

 21. היי ירדן!
  אני חושבת שהרגשתי הכי עצמתית זה כשילדתי את הבנים שלי. שתי לידות, שני הריונות שונים, שונות שני בנים עם אופי שונה לחלוטין. התחושה הזו של הבאת חיים לעולם ושלנצח לא תשובי להיות מי שהיית, יחד איתם נולדתי גם אני מחדש.
  הרגשתי חזקה בתקופת הקורונה, להיות עם הקטנציק כמעט שנתיים בבית ועם שניהם בסגרים, הבעל שוטר, בעיקר עברתי ימים ולילות הרבה לבד איתם. לא היה לי קל בכלל אבל אני מרגישה שהתחזקתי מזה וגאה בעצמי ששרדתי כדי לספר חח 😉

 22. אי שם בתחילת הקורונה עם על החלת אני סטודנטית שגרה לבד
  הצבתי לעצמי מטרה שאני חייבת לפרנס את עצמי והתחלתי להיות נהגת אוטובוס בתחבורה הציבורית בת״א
  אני חושבת שכל יום מחדש אני מרגישה עוצמתית בזה שאני הצלחתי קודם כל לפרנס את עצמי בתקופה כזאת קשה
  וגם הצלחתי להתעלות על כל מי שלא האמין שבכלל לא אעבור טסט
  ואישה יכולה לעשות הכל ! אני מרגישה כל יום מחדש יותר חזקה ועוצמתית

 23. התחלתי לאחרונה לצאת בהרצטות על סיפור חיי. וברגע שאני רואה איך כולם מרותקים ומקשיבים ואני מצליחה להעביר את המסר שלי שם אני מרגישה סופר חזקה ועוצמתית🧡

 24. את החוזק שלי גיליתי בעיקר בדיעבד..
  החל מחצי שנה אחרי ששכלתי את אחותי הפיגוע (עברו כ10 שנים מאז..) הסתכלתי אחורה וחשבתי וואוו איך שמרתי על שפיות באותו בית עם הוריי ותינוקת בת חצי שנה. בעודי מעכלת אחי חלה, ליוונו אותו עד להחלמתו ב״ה. לאחר מספר שנים התחלתי טיפולי הפריה למשך שנה ולאחר הלידה המיוחלת שוב התפעלתי מעצמי שאני מסוגלת להרבה יותר משאני חושבת!!!
  וזה מלווה אותי לפני כל אתגר שהחיים מביאים
  והם מביאים 😁

 25. הרגשתי הכי חזקה ועוצמת עת אחרי יותר מ24 שעות בחדר לידה ששם קרו כל הדברים שלא רצית שיקרו … ועד היום שבעלי מספר למישהו על הלידה מזכיר עד כמה שאני גיבורה !

 26. מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני מתמודדת עם קשיים או משברים וצולחת אותם. בין אם מדובר בקשיים בהורות, בזוגיות, בעבודה, בלימודי התואר או בשילוב של כולם יחד.

 27. אמא ל 2 צמודים ומטפלת באבא שלוקה שנפשו,אז מרגישה אמא ל 3.
  בעיקרון מרגישה עוצמתית וחזקה כאשר מטפלת באבי ! מגדלת אותו כאילו הוא עוד ילד שלי,מתיש..אך מספק! זכיתי ❤

 28. מרגישה הכי עוצמתית כששבת נכנסת, הבית מבריק, כולנו נקיים ולבושים חגיגי, האוכל המושקע והטעים כבר מתחמם על הפלטה, השולחן ערוך ואני מדליקה נרות מודה לאלוקים על המשפחה המושלמת שלי ורק מבקשת שימשיך כך ושישמור לי על כולם בריאים ומאושרים.

 29. מרגישה הכי חזקה ועוצמתית אחרי שאני מצליחה לכבוש יעדים שבתחילת הדרך היו נראים לי כלכך בלתי אפשריים וזה גם מה שנותן לי כוח להתניע ולהתחיל 🤍

 30. אני מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני מתאמנת! זה נותן לי הרגשה פנימית מדהימה שאני יכולה לעשות הכל! 🙂

 31. הרגע הכי עוצמתי שלי היה כשהחזקתי בידיים את האהובה שלי הקטנה שיצאה ממני לפני שניה.
  לא יכולה לתאר כמה נשית ועוצמתית היתה החוויה המיוחדת הזו.

 32. הרגע הכי עוצמתי שלי היה כשהחזקתי בידיים את האהובה שלי הקטנה שיצאה ממני לפני שניה.
  לא יכולה לתאר כמה נשית ועוצמתית היתה החוויה המיוחדת הזו.

 33. כיף לקרוא אותך😘את מעוררת השראה.
  אני מרגישה הכי עוצמתית בתוך מסגרת של תמונה משפחתית שמזכירה לי בכל רגע נתון מה הכי חשוב ומחזק בחיים….ומה התבלין ❤של החיים שלנו🙏

 34. מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני מצליחה לשלב הכל יחד אימהות ובית, קריירה וביזנס עם חברות ופלז׳ר ולהנות מזה, ולהשאר שמחה, שפויה ומאושרת..

 35. אני מרגישה הכי עוצמתית בסוף יום עבודה שאני כבר גמורה מעייפות ובכל זאת מרימה את עצמי מהמיטה מתלבשת מתארגנת ויוצאת עם חברות

 36. בתור אם יחידנית אני מרגישה הכי בשיא העוצמה שלי כשאני שומעת את הנסיך הקטן שלי צוחק ורואה אותו מאושר… בגדול לא צריך יותר מזה כלום ❤

 37. כשאני מאמינה בלב שלם שהכל לטובתי,
  וגם ברגעים שהם פחות טובים עבורי
  אני מצליחה להרים את עצמי עבור בעלי וילדיי
  אז באותו הרגע אני מרגישה חזקה ומלאת עוצמה!

 38. היי 😊
  אני קצינה בחיל מאוד טכנולוגי, בד"כ האישה היחידה בחדר, אוטומטית מניחים שאני הרל"שית, כשאני פותחת את הפה ואומרת את דעתי המקצועית ואני רואה איך הפנים של האנשים מסביבי משתנים אני מרגישה הכי מועצמת שיש, לא מתוך "דווקא" או או כעס עליהם, אלא כי אולי חלק מהם הבינו שהם שפטו מהר מידי ואולי פעם הבאה הם לא יעשו את זה.

 39. אני מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני בעבודה במקום הבטוח שלי , כשאני יודעת הכי הרבה דברים ואני עם מטופלים שאנמ יודעת שאנמ אחראית עליהם ויודעת בדיוק מה אני עושה ומה ההשפעה שלי על החיים שלהם.

  1. הרגשתי הכי עוצמתית שנתתי לעצמי להשתחרר .כאמא לחמישה כל הזמן אני במירוץ סביב הילדים,הבית עבודה,בעל..
   ויום אחד החלטתי לשחרר…ומשם השמים הם הגבול🤩♥️

 40. אני מרגישה הכי עוצמתית בצד המקצועי שלי כשמטופלת מספרת לי ששיניתי לה את כל חווית הביקור בבית חולים ולמרות שהגיעה מפוחדת ולחוצה- היא יוצאת בהרגשה טובה ושלמה והעיקר מבחינתי- בלי טראומה מהביקור! (גינקולוגית…)

 41. מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני מצליחה להגשים את היעדים שאני מציבנ לעצמי בלימודי התואר ובאמהות, כשאני מוכיחה לעצמי ולבת שלי שהכול אפשרי ושהיא יכולה לעשות כל מה שתרצה ותחלום:)

 42. מרגישה הכי חזקה ועוצמתית.. בהריון!
  עם כל הכובד, הקושי והעייפות הבלתי נגמרת דואגת להזכיר לעצמי כמה זה מדהים ועוצמתי מה שהגוף הנשי שלי מייצר!
  ועכשיו כשהבייבי שוכב ישן פה לידי, מרגישה לא פחות עוצמתית שהצלחתי להרדים אותו סופסוף.. 🙂

 43. אני מרגישה הכי עוצמתית כאשר אני מצליחה לשלב בין קריירה (עבודה) ובין הבית , כאמא לשלושה ילדים
  לגמרי טופחת לעצמי על השכם ואומרת לעצמי את עושה את זה!!

 44. אני מרגישה הכי עוצמתית כאשר אני מצליחה לשלב בין קריירה ובין הבית , כאמא לשלושה ילדים.

 45. אני חזקה כשהמשפחה שלי מאושרת שאני נותנת להם את כל האהבה שבעולם והם מחזירים לי את אותה אהבה ואושר

 46. אני מרגישה הכי חזקה ועוצמתית כשאני עם אמא שלי והמשפחה שלי! אין עוצמה גדולה כמו אחדות וביחד, וזה מרגיש הכי חזק ושלם בעולם!

 47. הרגעים שבהם הייתי מרגישה הכי עוצמתית היו בצבא. בזמן הסלמה כשיש המון אחריות על הכתפיים וכל טעות קטנה יכולה להשפיע, ברגעים האלו הבנתי כמה השנתיים האלה חשובות, מלאות משמעות ותובנות.
  כרגע, הרגעים שבהם אני מרגישה עוצמתית הם רגעי האושר הקטנים עם המשפחה, הצחוקים, הסיפורים והישיבה מסביב שולחן שבת.

 48. הייתי רקדנית וכל פעם שהייתי עולה לבמה לרקוד הרגשתי שהעולם בידיים שלי, הכי עוצמתית וחזקה, נפשית ופיזית.

 49. הרגשתי ככה אחרי שהתמודדתי עם פציעה לא פשוטה בקרסול לפני שנתיים הייתי באמצע הריון רביעי עם קביים ושיברי מאמץ בדרגה קשה התמודדתי חצי שנה להרים את עצמי ולחזור להיות לביאה אמא ל-4 חזקה ועוצמתית

 50. אני מרגישה בשיא שלי כשאני עושה משהו טוב בשביל עצמי או בשביל אנשים שאני אוהבת 🧚‍♀️

 51. מהמם..
  אני חושבת שאישה מרגישה עוצמתית כשהיא מצליחה להתמיד באהבות שלה, למרות השגרה המטורפת..
  מעבר לכך שיש אירועים והישגים שנותנים תחושה של העצמה, ביום-יום אני מרגישה סיפוק ועוצמה -אחרי יום עמוס ובכל זאת מצליחה לא לוותר על יוגה לנפש ..

 52. אני מרגישה חזקה ועוצמתית כשאני מצליחה להתמודד לבד עם סיטואציות ובעיוצ שלא חשבתי שאצליח להתמודד איתם. למשל להיות עם 2 ילדות קטנות כל המלימה כי הבעל היה בצבא כל הזמן.

 53. קניתי לבן זוגי את הבושם של טרוסרדי. ואני ממש נהנת להריח אותו. ריח מהפנט. לא ידעתי שיש לנשים. יהיה נחמד מצידכם לתת לי מתנה ליום ההולדת שלי שחל ב 30/08. בהצלחה

 54. הרגשתי הכי חזקה מאי פעם-כשעמדצי מול עורכת הדין ,הכה לא אמפטית -והכרזתי באופן נחרץ-לאחר שאמרה לי שלא אוכל להתגרש כרגע וכמה לא כדאי לי-"לי,בשונה משאר הלקחות שלך-יש דבר אחד שיגרום לי לנצח-יש לי אמונה גדולה בצדקת דרכי-ועם זה אני הולכת!!"וכך היה-למרות כל התחזיות השחורות ,עם חמישה ילדים וללא עבודה ועם קהילה סגורה שאינה מפרגנת לנשים גרושות-התחלתי את חיי מחדש!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.