לובשים חג

לובשים חג

עומר נודלמן וגפן ברקאי בהפקת אופנה חגיגית לשבועות.

לכבוד חג שבועות המתקרב, נסעתי למושב נטעים, המושב בו מתגוררת עומר נודלמן הפרזנטורית של רנואר לצילומי הפקת אופנה חגיגית יחד עם הפרזנטור גפן ברקאי. ברוח החג ערכנו פיקניק ועומר וגפן עלו על בגדי חג לבנים ויפים. 
 

שאלון החג של עומר

איזה כיף שהזמנת אותנו לצלם אצלך קרוב לבית במושב היפהפה. איך הרגשת בתור ילדה לגדול במושב?
אני מרגישה שזכיתי לגדול במושב. הילדים במושב גדלים קרוב לטבע, יש להם יש את היכולת להסתובב במרחב גדול בחופשיות ולא צריך לרדת לגינה ציבורית בשביל להיות בחוץ. כילדה אהבתי להתרוצץ ברגלים יחפות, לקטוף מהגינה ירקות טריים לסלט, גידלתי ארנבות ותוכים והייתי תמיד בקרבת בעלי חיים. יש לנו בוסתן גדול בחצר שאבא שלי נטע כשהייתי ילדה קטנה והיום העצים גדולים ומניבים, וזה כייף אמיתי לקטוף ישר מהעץ את הפרות בעונה. לעיתים קרובות אני יושבת על ספסל ישן שעומד בין העצים וקוראת ספר אלו הם רגעי השקט שלי עם עצמי.

אוטוטו חג שבועות – איזה מאכל חג אהוב עליך?
אני אוהבת תבשילי פסטות בעיקר פסטה מוקרמת ברוטב שמנת ופטריות, אבל גם מאפים מלוחים ממולאים בגבינות.

איזה זיכרון ילדות יש לך מהחג?
כילדה ונערה רקדתי הרבה שנים בלהקת מחול, ואני זוכרת את החזרות וההתרגשות לקראת המופע המרכזי בפסטיבל של שבועות. זה פסטיבל מסורתי עם עגלות מלאות בתוצרת חקלאית שמקשטים הילדים ואנחנו הבנות רקדנו על הבמה ופתחנו את המופע.

צילמנו אאוטפיטים חגיגיים ברחבי המושב – מה היה הלוק האהוב עליך?
לי כבר יש את כל האאוטפיטים בארון ואני אוהבת את כולם . במיוחד אהבתי את השמלה הלבנה הארוכה יש לה לוק רומנטי, הגזרה שלה מחמיאה ועם זאת רחבה ונוחה.

מתחילים לחזור לשגרה איך העברת את הזמן בחודשיים האחרונים ולמה הכי התגעגעת?
העברתי את הזמן במושב עם המשפחה שלי. התגעגעתי לעבודה ולעשייה, ואני עדיין מתגעגעת ליכולת הפשוטה הזאת שהייתה לנו לפני הקורונה לצאת מהבית בחופשיות לכל מקום ובלי חשש מכלום.

איזה מקום בארץ הכי אהוב עליך לנופש?
מדברא זה מתחם של בקתות נופש מפנקות בערבה, עם בריכה פרטית, שקט קסום ונוף לא הגיוני ביופיו.

תגובות

Comments 2

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.