המקומות הכי יפים בארץ

המקומות הכי יפים בארץ

גל טוויג מצלם וממליץ על הספוטים האהובים עליו.

אל גל טוויג הגעתי במקרה בשיטוטים באינסטגרם והתהפנטתי מהתמונות היפות שלו ממקומות שווים בארץ. רק אחרי שהתחלתי לעקוב גיליתי שהוא רק בן 18! וכבר עם כשרון כזה גדול ורזומה מרשים. הוא התחיל לצלם בגיל 16, מטייל המון ומעיד שהתקדם מקצועית על ידי ניסוי וטעייה עד שהגיע לתוצאות כאלו מרשימות. לתמונה הרצויה הוא יכול להגיע בספונטניות בשלוש שניות או לתכנן שלושה חודשים מראש ורק אז לבצע. ביקשתי ממנו לבחור מקומות שהוא אוהב במיוחד בארץ וכמובן לצרף תמונות שצילם כדי שגם אתם תהיו עם פה פעור לנוכח היופי הזה שיש בארץ שלנו.נחל האסי

נקרא גם נחל עמל, עובר בתוך קיבוץ ניר דוד, ומוזן ממי ה"סחנה", המים בצבע טורקיז כל ימות השנה, וטמפרטורת המים קבועה ועומדת על כ28 מעלות.


נחל דן

הנחל בעל הספיקה הגדולה מבין מקורות הירדן, הנחל זורם מעין דן בשמורת טבע תל דן, ועד למפגש הנחלים אל נהר הירדן. על הנחל יש המון לגונות ופלגים קסומים שניתן לשבת ולהרגע במים הקפואים.

ברכת צפירה

לדעתי גב המים היפה ביותר בארץ, ניתן להגיע אליו בהליכה של כ35 דק' הליכה בריכת צפירה, אך שימו לב שיש סכנת פריצות בחניון...


האגם הנעלם

ניצבת נחושת נטושה, שהוצפה במי תהום וכך נוצר אגם מטורף בתוך הנוף המדברי של בקעת תמנע, יש ספק לגבי טיב המים, אך אין שום ספק על הנוף המדהים. ניתן להגיע לפי הוויז, יש לכוון ל"אגם הנעלם תמנע".


מפל עורבים

אחד המפלים המרשימים ביותר בארץ, נמצא צמוד לקלע אלון, וניתן להגיע אליו דרך מסלול קצר שיוצא מציר הנפט.


הקניון הלבן

גב מים המתחתר בצורה מדהימה בנחל שגיא, אחד המקומות המרוחקים ביותר בארץ, מלא לאחר שטפונות, וניתן להגיע אליו עם ג'יפ בנסיעה של כ45 קמ לכל כיוון מהכניסה לנחל פארן.


עין תינה

מעיין מהנוחים והנגישים שיש לנו בארץ, מתאים למשפחות ולילדים צעירים. ניתן להגיע בחיפוש קצר של "עין תינה" בוויז.


הר הבית

המקום הקדוש ביותר ליהודים, והשלישי בקדושתו לאסלאם, קשה לעשות כתבה על יופייה של ישראל מבלי להכניס אותו ל"תמונה" 😉


המערה הכחולה

נמצאת בתוך שמורת חוף הבונים, ניתן להגיע דרך שמורת חוף הבונים, או דרך הסירה (חניה בחינם). מים טורקיז וסלעים מרשימים יחכו לכם למטה.


עין עוג'ה

מעיין הנובע בדרום בקעת הירדן, סמוך לעיר יריחו, נראה בדיוק כמו נווה מדבר תנ"כי. שימו לב כי מומלץ להגיע כקבוצה ולא כיחידים.


פטריות המלח בעין בוקק

תופעה מעניינת ביותר, שנוצרת בעקבות ריכוז המלח בבריכות האידוי של האגן הדרומי, ניתן לעלות עליהם ולהצטלם, ומיד אחר כך לקפוץ לאחד הנחלים המתוקים בסביבה.

תהנו מארץ ישראל היפה שלנו 🙂

אז מה חשבתם?

שתפו איתי

תגובות

Comments 1

  1. מקסים מקסים,👌 אכן יש לנו ארץ יפה,💚💛💙💗
    תודה לצלם המוכשר📸🤓👏 ולך ירדן ששיתפת. 💗

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *