האינסטגרמים שעשו לי את יולי

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם:

@moonlightice

בדיוק מסוג החשבונות שעליהם נאמר "תמונה שווה אלף מילים". ארט דיירקטור וצלם יפני שמצליח להעביר כל כך הרבה רגש דרך התמונות. פעם זאת סדרת תמונות של פריחה, פעם של איילים וגם חוויות קולינריות מעניינות כשמתחת לכמעט כל תמונה יש פירוט לגבי המקום כדי שגם אתם תדעו בדיוק לאן להגיע.

@thejungalow

אם מאסתם בעיצוב הבית המודרני ומתחשק לכם להכניס קצת אקזוטיקה לחיים, תוכלו לקבל מהעמוד הזה הרבה השראה. טרופי, טרופי ועוד קצת טרופי זה הקו המנחה והתמונות מדגימות שאפשר להכניס את הג'ונגל הביתה בשלל צורות. גם אם זה רק בקטנה במגירות או תלייה של ספה מעופפת בסלון. עם כזה עיצוב, כנראה שלא תרצו לצאת לחופשה ותעדיפו להישאר בבית כל הזמן.

@littleblackboots

עוד רגע ג'יל וואלס מגיעה ל200 אלף עוקבים שזוכים ליהנות מהסטייל שהיא מפזרת ברחבי לוס אנג'לס. בדרך כלל מדובר באאוטפיטים שיקים אבל לא מתאמצים- כך שאפשר ליישם דיי בקלות בעצמינו. מבחינת זוויות צילום היא לא מאוד ורסטילית (כן, צד שמאל של הפנים הוא הצד החזק שלך) לא נורא…העיקר שיש קבריולט ורודה!

@riklaflair

אז החיבה שלי למכוניות ורודות היא שמשכה אותי לעבר עמוד האינסטגרם של ריקי. יש לה פחות מ2,500 עוקבים אבל יש לה אטיטיוד סופר מגניב אז לגמרי כדאי להרים לה! לא כל התמונות איכותיות, בטח לעומת רמת הביצוע הגבוהה שהגיעו אליה היום לא מעט חובבות אופנה באינסטגרם ואולי דווקא בגלל זה, נחמד לצפות בתמונות אותנטיות ולא מהונדסות ומפולטרות לכדי שלמות.

ואחד כחול לבן:  @raheli

רחלי קרוט, או בכינויה krutit, מגיעה ממשפחה של בשלנים אבל רק בגיל 21, אחרי טיול באוסטרליה נפתחו לה כל בלוטות הטעם. אז אני רוצה להודות ליבשת הקואלות שבזכותה זכיתי להיחשף למתכונים השווים שהיא מעלה לאינסטגרם וגם לבלוג שלה. מתוק, מלוח, רפרזנטטיבי או סתם לבישול מהיר של אמצע השבוע, רחלי חולשת על כל התחומים ועושה זאת בצורה פוטוגנית במיוחד. אשמח לחלה סגולה לסופ"ש הקרוב 🙂