האינסטגרמים שעשו לי את יוני

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם:

@vikyandthekid

ההיכרות הראשונה של ויקטוריה עם תחום האופנה הייתה מכיוון הדוגמנות- בגיל 16 היא כבר דגמנה ברחבי העולם עד שבשלב מסוים החליטה שהיא מעדיפה להיות מהצד היוצר מאשר מהצד המדגמן. בשנת 2014 היא פתחה את הבלוג שלה "ויקי והילד" (כשם חשבון האינסטגרם שלה) ומאז היא מתפעלת אותו וגם מוכרת עיצובים שלה. היא גרה במינכן יחד עם בעלה לו היא נשואה חמש שנים ושני הילדים שלהם שמככבים לא פחות ממנה בתמונות היפות ומלאות הסטייל.

@tropicalwayoflife

מסוג העמודים שלא צריך להסביר יותר מדי כי התמונות מלאות האווירה מדברות בשם עצמן. בשורת הביו מופיע המשפט: "עבור כל הנשים הטובות עם הנשמה הפרועה" ואכן היוזר, אותו מנהלת אישה, משלב בין נופים טרופים קסומים לבין נשים סקסיות ומאכלים אקזוטיים. תמונות מושלמות של קיץ.

@katebosworth

השחקנית שידועה בחוש האופנה שלה לא פחות מאשר בכישורי המשחק, משתפת בחיי היומיום הנוצצים שלה שכוללים טקסים נוצצים, אאוטפיטים שיקיים וצילומים שווים אבל איכשהו משהו בבחירת התמונות ובפנים השלוות של בוסוורת' מעביר מסר יותר רגוע מגלאמי וגורם לה להיראות מאוד נגישה. כאילו אתם עוקבים אחרי חברה טובה (שהיא נורא יפה ומתלבשת מושלם…).

@isabelllcollins

"לא שייכת לשום עיר ולשום איש"- בחורה עם אטיטיוד בת 21, בעלת אחד מעמודי האינסטגרם היפים והמגוונים ולכן זה מפליא שכמות העוקבים שלה לא מאוד גדולה אבל גם כיף כי ככה אפשר לשאוב השראה מהתמונות בלי שכל העולם רואה אותן 🙂

ואחד כחול לבן:  @jude_devir

יהודה דביר, אילוסטרטור ומעצב גרפי בוגר בצלאל שנשוי לאילוסטרטורית ומעצבת גרפית. בעמוד האינסטגרם שלו הוא מתאר את החיים שלהם כזוג בצורת אילוסטרציות קומיות. קל להזדהות עם הסיטואציות האלו שהוא מצליח ללכוד במדויק ומדהים כמה רגש יכולה להעביר תמונה מצוירת. שווה לעקוב ולשלוח צילומי מסך לבן/ בת הזוג.