האינסטגרמים שעשו לי את מאי

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם:

@thebagelstore

אוקי אז כנראה שחנות הבייגלים הזה נוצרה במיוחד בשביל האינסטגרם! הבייגלס כל כך יפים, צבעוניים ופוטוגניים שלקח לי כמה שניות להבין שלא מדובר בציור אלא במאכל של ממש. כמעט מאה אלף עוקבים לקשת בענן הטעימה הזאת וכמובן אינספור תיוגים של כל מי שעובר בסביבה של החנות בברוקלין ניו יורק. לצערי זה לא במסלול שלי בקרוב אבל מצד שני אני מעודדת את עצמי שכנראה מדובר בגוש של צבע מאכל (זה לא באמת מעודד אותי). לאחרונה הם התחילו לעשות משלוחים- נהריה סיטי תופס?

@hanaleireponty

האנהלי ריפונטי חיה טוב. בשורת התיאור שלה היא כותבת: "בת ים מהאי טהיטי" וזה טוב כמו שזה נשמע. מים טורקיז, שיער בלונדיני, חבר חתיך ותמונות אווירה ששוברות את השגרה של המשרד ועוזרות בתכנון היעד לטיול הבא. נכון שיש הרבה חשבונות אינסטגרם בסגנון שלה, אבל היא עושה את זה נכון ומרגיע.

@celestebarber

האינסטגרם של סלסט ברבר נועד כדי לגרום לכם לחייך. כבר בתמונת בפרופיל שלה אפשר לראות אותה בחיקוי סקסי לג'סטין ביבר. החשבון מורכב מתמונות מפוצלות: בצד אחד סלבס (בדרך כלל בפוזות סקסיות במיוחד) ובצד השני סלסט בהומאז' מגוחך שגורם גם למקור להיראות מגוחך. לכל התמונות היא מצרפת פאנ'צים מצחיקים כמו מתחת לתמונה של קים קרדשיאן "הכנות לנשף המאט" או הדוגמנית לארה סטון וכוסות היין לעומת בקבוק המיץ שלה בתוספת הכיתוב: "שישי בערב/שני בבוקר".

@johnnyedlind

הרשת מלאה בבלוגריות אופנה וגם בהרבה בנות יפות שאוהבות להצטלם. אבל גברים? ועוד כאלו שמנהלים חשבון אופנתי ואומנותי? פחות. מזל שיש את ג'וני אדלינד השוודי שיתן דוגמה לכולם. סטייל מגניב, קעקועים מרשימים, מבט חודר ויותר מחצי מליון עוקבים שכבר עשו לו לייק.

ואחד כחול לבן:  @dudibensimon

לדודי בן סימון, מנהל קריאייטיב מתל אביב, יש את אחד מעמודי האינסטגרם האהוב עלי. כל תמונה עולם ומלואו כשהרעיון הוא לשלב בין שני דברים שונים- ליצירת פריים הרמוני. סוג של אשליה אופטית קסומה. הכל התחיל כשהוא ראה ערימה של קערות ובדמיונו (ולאחר מכן גם במציאות) יצר מהן שרוול של חולצה. אחרי שמסתכלים על התמונות המושקעות והמדויקות שלו, קצת מבאס להעלות עוד תמונה של שקיעה.