האינסטגרמים שעשו לי את מרץ

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם:

@Marianodivaio

מריאנו דיבאיו הוא דוגמן איטלקי, אבא טרי ומייסד חברת האופנה לגברים nohow. אם תיכנסו לחשבון שלו תגלו שאת השבוע האחרון הוא מבלה במלדיביים יחד עם אשתו אלאונורה ובנם בן הארבעה חודשים ניית'ן לאון כאשר כל תמונה נראית כחלק מקמפיין לריזורט. הוא חתיך ואוהב להצטלם ואם הייתי גבר בטוח הייתי רוכשת כמה בגדים מהמותג שלו כי הוא עושה עבודה מעולה בקידומם. האינסטגרם שלו נותן מענה לבנות שמחפשות תמונות יפות של גבר בלי חולצה, ולבנים שמחפשים השראה אופנתית. win win לכולם!

@magdatomkowicz

מגדה מתגוררת בפולין והיא אמא לארבעה בנים, מה שכנראה גרם לה להתאהב באופן רשמי בקפה. כמעט בכל תמונה אפשר למצוא כוס קפה שמתחבאת לה איפשהו, וכל הפיד מאוד מרגיע ובייתי. את הילדים רואים רק לעיתים רחוקות, ואת מגדה רק מהגב. היחיד שזוכה לתמונות בפנים גלויות הוא הכלב המשפחתי שמככב לעיתים קרובות כמעט כמו כוס הקפה.

@dedderted_in_paris

השם שמשחק על כפל המשמעות בין נטוש בפריז לבין קינוח בפריז, שייך לשף קונדיטור שממוקם…ברור שבפריז:) בראש ובראשונה היוזר מאוד אסתטי ותמונה מורכבת אצלו משלושה גורמים עיקריים: פריים מדויק, מאפה או קינוח מרהיב ונעליים כל כך מגניבות, שבהרבה מקרים מצליחות למשוך את תשומת הלב מהקינוחים המושחתים- ומדובר במשימה לא קלה! יש רק תמונה אחת שהיא לא של קינוח ונעליים וזאת התמונה הראשונה שהוא העלה- סלפי שלו עם…קינוחים כמובן. אהה ואם תסתכלו על התמונות בעיון- תגלו שהוא גם ביקר בישראל וצילם את הקינוחים הפוטוגניים שלנו.

@chrissyteigen

אחחח כריסי…היא כל כך מגניבה, קלילה, לא מפחדת לצחוק על עצמה וחושפת את המצבים המשפחתיים האמיתיים שלא כולם ממהרים לחשוף ברשתות החברתיות. אולי בגלל זה היא אחת הדוגמניות הפופולריות בעולם+לא מזיק שהבעל שלה הוא הזמר ג'ון לג'נד+מדובר בפצצת על+הבת שלהם לונה והלחיים שלה.

ואחד כחול לבן:  @gefenbarkai

השחקן הישראלי מתחזק עמוד שלא יבייש את טובי הצלמים. פורטרטים חזקים בשחור לבן של חברים וקולגות (למשל ניבר מדר ואליאנה תדהר) לצד צילומי נוף מזווית מעניינת ותמונות אישיות ערוכות ומפולטרות היטב אך מצד שני עדיין משדרות משהו מאוד נגיש- והכלב שלו קופר אחד המתוקים שנראו אי פעם.