האינסטגרמים שעשו לי את פברואר

חמישה יוזרים שלקחו אותי למסע חוויתי, אופנתי וקולינרי מסביב לעולם:

@hellomissmay

מדובר באחד מהחשבונות היותר אסתטיים ומושקעים שראיתי אי פעם! קומפוזיציות על המיטה שמורכבות משלל פריטים ומאכלים פוטוגניים, עוגיות שהן יצירות, קירות בהשראת דובוני אכפת לי ובית קפה- דונאטיה (מלשון דונאטס…האם יש כזאת מילה?) כל כך פוטוגני שגורם לקאפקייקס לאכול את הלב.

@valentts

ולנטינה סמפיו הברזילאית, היא הדוגמנית הטרנסג'נדרית הראשונה שזוכה לככב על שער ווג היוקרתי. מי שמסתובב בפריז החודש יוכל לרכוש את השער הכפול היפהפה שעל פי ווג פריז מדגים את השינוי בעולם האופנה ומפרק את הדעות הקדומות. נ.ב מדובר באחת הדוגמניות היפות שראיתי

@ohhcouture

לאוני האן הגרמניה, באמת חיה את החיים דרך משקפיים ורודים. תמונות האינסטגרם שלה צבועות בפילטר ורוד מתקתק שגורם לכל פריים להיראות כאילו הוא לקוח מסרט פנטזיה: ארוחת בוקר עם החברות, מבט על העיר וגרפיטי אופנתי. אצלה בכל חודש יש וולנטיינס דיי ולא רק בפברואר.

@jessleebuchanan

הדוגמנית הדרום אפריקאית ג'סיקה ליי בוקנן מזכירה לי את הקיץ. הנמשים שלה, צבע העור, שמחת החיים והחשבון שלה שמעוטר תמידית בתמונות מהעונה החמה גורמים לי להתגעגע לחוף הים, לגופיות ולאבטיח קר וטעים. רק עוד קצת ואנחנו שם…בינתיים אפשר להתנחם בתמונות שלה ולהמתין בסבלנות.

ואחד כחול לבן:  @donna_adi

דונה עדי היא צלמת ואומנית מדיה דיגיטלית, במקור מלוס אנג'לס וכיום מתגוררת בישראל. בחודשים האחרונים היא מעלה לחשבון האינסטגרם שלה עבודות מרהיבות שמשלבות תמונה וציור ויוצרות אימג' פופי צבעוני ומרהיב. ג'יג'י חדיד, ריהאנה, סלינה גומז וגם דנה זרמון וסתיו סטרשקו משלנו מככבות בחשבון. לגמרי עושה חשק לחיות בסרט מצויר:)