Make it a silvester to remember

אפרת וכטל עם חומר למחשבה וטיפים להלבשה.

 שנה חדשה בפתח, וזו תמיד הזדמנות נפלאה לעשות חשבון נפש קטן, להחליט שאנחנו זורקות את כל הפחדים שלנו (טוב כמעט את כולם) לים, והשנה עושות את מה שאנחנו רוצות באמת. כל הקלישאות יגידו לכם שיש לפניכם ספר ריק עם 365 דפים בתוכו ורק אתן הסופרות שאחראיות לעשות אותו מעניין, חשוב ונפלא בשבילכן.

 אז כדי ש-2019 תהיה השנה שלכן, אל תשבו ותחכו שהיא תקרה, צאו החוצה, תעשו שינוי, תפעלו למען מטרה שאתן מאמינות בה, תחייכו יותר, תנסו דברים חדשים, תזרקו דברים שאגרתן לאורך השנים, תעשו אנפולאו לאנשים שליליים ואם כבר אז גם במציאות תיפרדו ממי שלא עושה לכם טוב ותדאגו לעצמכן, תוקירו תודה, תאהבו יותר ותעזו הרבה יותר- ואין כמו סיפתח של תעוזה בלוק של פאייטים נוצץ במסיבת תחילת השנה.

אז אחרי ההטפה לאהבה עצמית (וזה באמת חשוב!), אני מאמינה שאם השינוי עוד לא מתחיל מבפנים, לגמרי אפשר לעבוד עליו ולהתחיל אותו מבחוץ. תסרוקת חדשה (היי לקארה האופנתי של הרגע), סטיילינג מותאם וכל דבר שדורש מכם לצאת קצת מאזור הנוחות שלכן, ופאייטים הם באמת לא תמיד נוחים. אבל אין מה לעשות, כדי להיות יפה צריך לסבול. לא, לא באמת, זו קלישאה שכבר מזמן הופרכה.

נכון שלרוב בחגים אנחנו לובשות לבן שמסמל התחלה חדשה, משהו נקי ומשפחתי, אבל, אולי בגלל שהסילבסטר בסופו של דבר הוא חג נוצרי, אז כל מה שנשאר לנו ממנו זו סיבה מצויינת למסיבה. אז הוציאו את הפאייטים מהארון, תבריקו את הזהב ותהיו מוכנות לנצוץ כל הדרך לשנה החדשה.

אוקיי, אז כן קוד הלבוש הרשמי של חגיגות הסילבסטר זה תמיד נוצץ, מוזהב, מוכסף ומלא בפאייטז'. אולי כחלק מההזדהות עם כדור הדיסקו של הטיימס סקוור בניו יורק, אבל מה זה משנה? העיקר הוא להגיע נוצצות, חגיגיות אבל לא מוגזמות.

אז איך אפשר לצלוח את המראה מבלי להפוך לכדור דיסקו מהלך בעצמנו?
בגלל שפאייטים הם מלכתחילה בעלי נוכחות, תמיד עדיף שהגזרה של השמלה תהיה הכי קלאסית שיש, בלי יותר מדי תחכום. תשמרו על שמלה "צנועה", אין צורך במחשוף עמוק או בשמלה צמודה וקצרצרה, גם ככה אתן יכולות להיות בטוחות שכל העיניים יהיו עליכן. לעומת זאת, אל תכו גם על המראה ההפוך, תוותרו על המקסי ועל הרבה בד, כי תזכרו שאתן גם ככה בולטות והיי הפאייטים הם לא כאלה קלילים.

הדרך הנכונה לצלוח את חגיגות השנה האזרחית החדשה הן לבחור בשמלת מיני עם שרוולים ארוכים וגב פתוח שיקליל (ויאוורר) את הלוק. יכולות ללכת על הגזרה הצמודה או המשוחררת. אבל בגלל שמדובר בסוף דצמבר, זו לגמרי הגזרה המנצחת. בכל זאת שמלת כתפיות דקה, גם אם הגעתן למסיבה הכי צפופה, לא מתאימה לעונה וגם לא לאווירה עצמה.

שמלות דקיקות קצת פחות מתאימות לעונה

מי שפחות מרגישה בנוח בשמלה בעלת נוכחות, יכולה לשלב פריטי קזו'אל עם פריט באווירת הסילבסטר- ג'ינס וחולצת פאייטים ישמור עליכן חגיגיות ובעיקר הכי קוליות ולא מתאמצות, או חצאית פאייטים וטופ נינוח שבעיקר ישמור עליכן מהשריטות שהפאייטים עלולים לעולל לזרועות שלכן. חוץ מזה, תמיד אפשר לבחור באופציית הבגדים הנוצצים ולחזק עם קצת קירה-קירה, ותמונת האינסטגרם שלכם מובטחת. בגזרת האקססוריז והאיפור, תזכרו שפחות זה יותר, והבגד גם ככה כבר תופס את כל הנוכחות, אז אפשר להקליל בשאר הלוק, ורק אל תשכחו לשים שתפון עמיד, בכל זאת חובה נשיקה נוצצת בחצות.

שמלות מושלמות לסילבסטר

אולי תתעניינו גם ב..

הנה עוד כמה הצעות שלי לבגדים ואקססורי נוצצים לכבוד חגיגות השנה החדשה.