הטור של עומריקו: ללכת אל הנודע

הטור של עומריקו: ללכת אל הנודע

קחו אחריות על החיים שלכם!

קבלו פרומו לטור: אם אתם מחזיקים מאפה/שוקולד/או כל מאכל המכיל סוכר ברמה גבוהה הניחו אותו יפה על מפית תגידו כמה מילות פרידה ותזרקו אותו לפח!

יפה, אז עכשיו אחרי שביאסתי אתכם עם הפרומו הזה אתם בטח מבינים על מה הולך להיות הטור הזה... חכו זה הולך ונהיה גרוע!!! אז כמו שאתם יודעים כבר אני מאד מאד מאד מקפיד על חיים בריאים, התהליך הזה כבר מתקיים קרוב לחמש שנים אבל רובכם נחשפתם אליו לפני קצת יותר מחמישה חודשים ביום לידתם של מוג'הדין אל קסאם ובוקו חראם הלא הם לני וגפן. עד אז לא היה לי אינסטגרם וחייתי עם זה די בשלום, הייתי עסוק בעסק בברלין ולא ראיתי לנכון לתחזק חשבון אינסטגרם כי את הידע והבשורה שלי על אורח חיים בריא העברתי למכריי הקרובים והייתי די עסוק גם ככה.
אממה עקב חזרתי לארץ, והידיעה שאני אהיה בחופשת לידה עם הרבה זמן לשרוף בלילות החלטתי לפתוח אינסטגרם ולהפיץ את בשורת הבריאות כי ידעתי שאני הולך להתעסק בתחום הכושר ואורח חיים בריא גם פה ומה יותר טוב מפלטפורמת הסגידה לגוף המושלם והחיים היפים מאשר אינסטגרם. אז פתחתי חשבון ומה אגיד ומה אומר! אם הייתי מודע לכוח הגדול שיש לי להעביר את המסר שלי לאורח חיים בריא הייתי פותח חשבון הרבה הרבה לפני... אבל איך אומר המשפט העתיק?! לא בוכים על לייקים שאבדו ועדיף מאוחר מאשר אף פעם. האמת שתכננתי את העסק הבא שלי פה בארץ לשלב יותר מאוחר, קודם כל בגלל אותו וירוס שאוכל הפינגולין הארור הזה מסין הפיץ וגם בגלל שרציתי יותר זמן הכנה וזמן לעצמי אחרי תקופה מטורפת בגרמניה אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד ומצאתי את עצמי מוצף בשאלות, בקשות ומילים חמות כגון אתה מהווה השראה עבורי או איזה כיף לראות אותך חיי בצורה כזו והלוואי ואני הייתי כמוך. חברים תודה על ההרמות 🙂

החלטתי לא לחכות ופשוט להתחיל לתת מענה לכל מי שמוכן ומעוניין לשנות את הרגלי חייו וללמוד לחיות בריא. אז כן חברים, מזה חודש וקצת (מתום סיום חופשת הלידה) אני הפכתי לקואץ'/מנטור/השראה לאנשים שהחליטו לצאת למסע המטלטל הזה שנקרא שינוי חשיבה ומעבר לאורח חיים בריא. יש משהו לא נעים ואפילו מביך בלתת לעצמך טייטל מפוצץ כזה, תחשבו על זה שניה... כאילו אנחנו צריכים להתבייש במי שאנחנו ולהקטין את חשיבות ההשפעה שלנו על אנשים, אז לא עבורי. אני לא מתבייש לומר על עצמי שאני מנטור או מהווה השראה לאחרים כי מה לעשות?! אם זה נשמע כמו ברווז ונראה כמו ברווז זה בטח ברווז... מאות ההודעות שקיבלתי ואני מקבל מאנשים מדהימים שכותבים לי שבזכות החשיפה שלהם אלי הם שינוי הרגלים רעים והתחילו בתהליך של אימוץ אורח חיים בריא הן ההוכחה עבורי שכן אני כנראה זכיתי בטייטל הזה בזכות ובכבוד.
אגב התהליך של אורח חיים בריא לאו דווקא מתבטא בלאכול בריא, כמובן שזה חלק בלתי נפרד אבל אורח חיים בריא בא לידי ביטוי גם בחשיבה בריאה והעצמה מנטלית ולדעת להבחין בין עיקר לטפל או לא לתת לשלילי להשפיע עלינו יותר מידי...

יש לי לקוחות שאני מלווה שכל מה שאנחנו עושים זה לעבוד על חשיבה חזקה, איך לסנן מחשבות שליליות, להסתכל על דברים בצורה הנכונה ולחזק את הצד המנטלי וכמו שאמרתי אני לא פסיכולוג או פסיכיאטר אני רק בחור פשוט שעבר מספיק משברים בחייו ויצא מהם כמו גדול ועכשיו מנסה להקנות כלים והרגלים למי שזקוק- כי מה לעשות בשלב זה או אחר כולנו נקלע לסיטואציה שבה הביטחון העצמי יתערער או המצב הנפשי יהיה ירוד ודווקא ברגעים כאלה אנחנו צריכים להיות מוכנים ועם ארגז כלים מלא בשביל שלא לתת למצב לדרדר אותנו יתר על המידה. ללוות מישהו בתהליך של שינוי מהותי כזה דורש המון ידע ובטח שהמון סבלנות וסובלנות, לא קל לשנות הרגלים של שנים וזה בטח לא לוקח יום לשינוי אבל כמו שאני אומר לכל מי שמעוניין לצאת למסע הזה:
1. אתם באמת צריכים לרצות את השינוי הזה אחרת זה לא יעבוד! אתם לא עושים לי טובה בזה שאתם רוצים שינוי, כל מי שפונה אלי בבקשה להתחיל בתהליך הזה צריך להבין שבשביל להוריד משקל/לחטב את הגוף/להיות יותר שרירי/ללמוד להיות יותר חזק מנטלי או ללמוד איך להסתכל על כל דבר שלילי ולהוציא ממנו את הטוב. כל השינוי הזה כרוך בויתורים לפעמים לא פשוטים עבורם ויתורים שבשביל לראות באמת שינוי חייבים לקרות.
2. אני אקרע לכם את הצורה!!!! כן כן א-ק-ר-ע לכם את הצורה אני אעמיד אתכם במצבים קשים בכוונה אמתח אתכם עד קצה גבול היכולת הפיזית או המנטלית כי רק שם השינוי יגיע.
3. אני לא בנאדם מכיל, כלומר אני מאד מכיל בחיי הפרטיים אבל כשזה נוגע לחיי העסקיים ולשינוי חייו של אדם החשקים שלכם או הקוטריות שלכם לא רלוונטיים אלי ואסביר.

יש הרבה דרכים לבצע שינוי ולכל מאמן יש את הדרך שלו, הדרך שלי מאד ברורה וספרטנית, התפריטים שאני בונה למתאמנים שלי הם מאד ברורים וכמעט ואין אצלי מבחר או אופציות. ככה אני מאמין וזו הדרך שלי.. אני מאמין בלא לתת מרחב תימרון יותר מידי כי אז אני מאבד את המתאמן! יש לנו יעד ומטרה מאד ברורים ואני חייב להביא אתכם לשם אחרת אני נכשלתי בעבודתי והחשק שלכם ל"פיצה פעם ב... או שוקולד" לא מעניינת אותי אני זה הרשע שיוציא מכם 150% ואביא אתכם למטרה שהצבנו יחד כי אחרי שתרדו 3 מידות או תראו קוביות בבטן או הג'ינס מלפני 5 שנים יעלה עליכם שוב אתם תודו לי על היותי קשוח וקפדן, אני אבנה לכם את התפריט ותוכנית האימון הכי טובים שיש ואחרי שתשיגו את המטרה אתם כבר לא תרצו לחזור להרגלים הישנים שהביאו אתכם למצב שהייתם טרם פגשתם אותי.

אני יודע שאני לא מתאים לכל אחד ויש המון לקוחות שאני מפספס בעקבות הדרך הקשוחה שלי אבל אני חייב להיות נאמן לעצמי ולדרך שלי כי היא הוכחה כיעילה ואני לעולם לא אמליץ על משהו שאני אישית לא עברתי והתנסתי בו לפני... בואו נגיע ליעד שהצבנו קודם כל, עכשיו בואו נשמור על זה למשך שלושה חודשים ורק אז תחליטו בעצמכם אם בא לכם את הרעל שהביא אתכם למצב הזה מלחתחילה...

עכשיו ספויילר לטור הבא שלי: יום שישי קרב ואני וירדנה שלי יוצאים ללילה בבית מלון רק שנינו אחרי 5 חודשים, מה אגיד ומה אומר ההכנות וההתרגשות ברמת שיא!!!!!! אז יהיה שווה לחכות לטור השביעי שלי ועד אז בואו ונעשה שינוי בחיים ונתחיל לחיות בריא😊

אני עומרי עמוס שלום אשמח להפוך לכם את החיים בתנאי שאתם מוכנים לשינוי אמיתי.

צילום : Roco Runs

תגובות

Comments 7

  1. המנטור זה שנותן השראה שנפלתיי הקמת אותי והחדרת בי כוחות ותעצומות נפש שלא הכרתי!!! ממליצה בחום

  2. עומריקו היקר.. בגללך אני התחלתי להתקלח עם מים קרים ואישתי שונאת אותך בגלל זה…כייף לקרוא את התור שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *