הטור של עומריקו

הטור של עומריקו

היום שבו נולדתי מחדש.

"זהו נגמרו לך החיים, חכה חכה אין יותר טיסות, אתה חי בלהלהלנד, אין יותר חדר כושר, אתה לא מבין למה אתה נכנס..." אלו רק חלק מהדברים שאמרו לי כשבישרנו על העתיד הקרב לבוא של לידת התאומים. מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב אתגרים, והדבר שאני הכי אוהב הוא להשתיק אנשים שניסו לאתגר אותי או להוציא לי את הרוח מהמפרשים ולרוב לא בכוונה רעה אלא בדיוק ההיפך, מדאגה וניסיון החיים שלהם. איך אני משתיק? אני פשוט עושה.

זה התחיל עוד מימי בית הספר כאשר החברים הקרובים אלי היו אומרים לי "אין לך אומץ...." ואז זהו! יתהפך העולם ואני אעשה את זה. בזמנו זה לא היה משנה עד כמה דבילי הייתה המשימה ותאמינו לי שעשיתי דברים שהשתיקה יפה להם. מעבר לעובדה שנגמלתי מסוכר ביום אחד אחרי שאמרו לי שאשבר (הייתי צרכן כפייתי של סוכר- קם בלילה, מחסל צנצנת שוקולד עם כפית וחוזר לישון) ועד היום כבר 4 שנים שאני לא נוגע בסוכר מוסף.
משם זה המשיך לעסק שהקמתי לבד מאפס בברלין, ללא שותפים מקומיים, אחרי שנשמות טובות אמרו לי שזה לא אפשרי ולאחרונה, היהלום שבכתר, המשפט שהכי חיכיתי לשמוע "אתם תהיו חייבים עזרה תמיד". רק אלוהים, ירדן ואני יודעים כמה פעמים אמרו לנו את המשפט הזה בהקשר של גידול תאומים ואני רק ישבתי וצחקתי לי להנאתי וחיכיתי להזדמנות להוכיח לכולם עד כמה זה לא נכון ואמא שלי שתחיה עדה לכמות הפעמים שסירבתי להצעתה לעבור לגור איתנו לחודשים הראשונים כי "אתם לא תסתדרו עם שניים" ובואו, לאמא שלי יש ניסיון של גידול 3 ילדים + 30 שנות עבודה כמטפלת בנעמ"ת ו"ויצו".

אז תנו לי עכשיו להבהיר לכם משהו חברים. לגדל תאומים מבחינתי זה החלק הקל פה. להגיע ליום הזה שאני אחזיק אותם זה הדבר הכי קשה שעברתי בחיי. כנראה רק  מי שנמצא עמוק בטיפולי פוריות יבין על מה אני מדבר. אני ידעתי שלא ארצה לקבל עזרה מהסיבה שאני התפללתי ליום שלא אוכל לישון בלילות או לנקות קקי גב. אני רוצה לעבור את כל התהליך הזה בעצמי עם הקשיים ועם האתגרים שיש ועוד יבואו.

אז אחרי הפתיח הזה בואו נעבור לתכלס. אני עומרי שלום בן לאורה ויוסי שלום בעל לירדן הראל שלום ואב לגפן ולני שלום מתגאה בתואר אבא במשרה מלאה.

2.2.2020 - טיסה LY2374

מברלין לישראל הייתה הטיסה האחרונה שלי בידיעה שלא אחזור לעסקים בתקופה הקרובה וזו הייתה החלטה לא פשוטה בשבילי בכלל. שנתיים של טירוף על קו תל אביב ברלין וחזרה אל הלא נודע מקצועית ואישית. אז כמו שאני תמיד עושה מאז שיצאתי מהמשבר הגדול בחיי בשנת 2014 (נגיע אליו מתישהו בהמשך הטורים) זה להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה. לא משנה מה קורה, בין אם להפסיד מיליונים או משבר בזוגיות או אפילו לעבור לידה שקטה בחודש שביעי, כל דבר קשה ככל שיהיה תמיד אמצא משהו חיובי לקחת ממנו ולהפיק את המיטב מפני שאני יודע שזו הדרך היחידה להמשיך הלאה ולא ליפול למרה שחורה.

9.2.2020 - היום שבו נולדתי מחדש

יום ראשון בבוקר ואנחנו מקבלים טלפון מהפונדקאית המדהימה שלנו: "בוקר טוב הורים לעתיד, אני בבילינסון נכנסת לאישפוז תכינו תיק ותבואו, אל תמהרו הכל בסדר זה לא שאני הולכת ללדת עוד דקה אבל תתכוננו כי כנראה היום זה היום."
מילה על הפונדקאית שלנו: גם אלוהים לא יודע איך הוא ברא אישה כל כך מדהימה עם לב ענק שלנצח תהיה חלק מהמשפחה שלנו!! הכימיה שיש בינינו לא ניתנת לתיאור ועד היום אנחנו חברים טובים ומדברים המון.
ירדן כמו אמא טובה ארזה מזוודת היריון שלא מביישת נסיעה לחו"ל לשבועיים ואני כמו גבר טיפוסי אמרתי לה שאני לא צריך כלום ואם אזדקק אלך לקניון ממול ואקנה.

17:39 / 17:42 - ט"ו בשבט

אנחנו הורים! גפן יצא ראשון ולני מיד אחריו, מעכשיו סוויץ' בראש, אני נכנס למוד חדש בחיים ומבחינתי כל האמצעים כשרים וטובת הילדים היא ורק היא לנגד עיניי (ויעיד הצוות המדהים בבילינסון שראה את כמות הבקבוקים הקטנים עם הפורמולה שהם נתנו לנו להאכיל את הילדים שלקחתי איתי הביתה).
מהיום הראשון ידעתי שאני אחראי על משמרת לילה עם הילדים (קיבלנו החלטה שירדן ממשיכה בעבודה ואני זה שיוצא לחופשת לידה ולכן ירדן צריכה לישון את המינימום בלילות בשביל להמשיך לכבוש את העולם.
למזלי ויעידו כל מכריי אני כבר שנים הולך לישון מוקדם וקם עוד יותר מוקדם. 20:30 נכנס למיטה עם ספר 21:00 אין עם מי לדבר.... אני לא צופה בטלוויזיה למעט משחקים של מכבי וערוצי הטבע למיניהם ועכשיו ההתמכרות החדשה לנטפליקס. מתעורר בסביבות 04:00 ומתחיל את היום, ככה שעם קצת כיוונון ונחישות צלחתי את משבר השעות די בקלות. היום אני נכנס למיטה ב 20:00 ומחליף את ירדן בסביבות 01:00, הבנתי שגם 5 שעות שינה מספיקות לי וכשבא לי לקטר או להתעצבן אני מייד מעיף את החבלנים בראש שמנסים לגרור אותי למטה ונותן לכוס המלאה להשתלט.

איזה כיף זה להיות מעורב בכל רגע בחיי הילדים, להריח אותם כל הלילה, להסתכל עליהם ישנים ושיא השיאים ליהנות מקונצרט הגזים שהם מנפקים תוך כדי שינה. אפילו מוצארט לא היה יכול להלחין מנגינה יפה מזו, ושלא נדבר על אלפי החברים החדשים שיש לי שאני לא מכיר במציאות אבל אנחנו מתכתבים כל לילה באינסטגרם ומשתפים בחוויות הורות. תודה לכם על שאתם מנעימים את זמני בין האכלה להאכלה.

קורונה וירוס

זוכרים את חצי הכוס המלאה שלי? אז הנה היא באה בשיא תפארתה.
נראה לי שאני היחיד שפשוט עף על הוירוס הזה כמו כוסית של ג'ק דניאל אחרי יום עבודה במנקי בר בברלין. לפני שאתם מתעצבנים, ברור שהיה עדיף שאותו סיני היה מזמין שניצל או סלט טופו במקום עטלף אבל קרה מה שקרה והעטלפים כנראה היו מנת היום והופה יש לנו וירוס שמאיים לכבוש את העולם + 2 תינוקות בני חודשיים עם גזים + אפס ביקורים ואפס עזרה מסבתא וסבא + אישה בהריון בחודש שביעי שחייבת להיות בסוג של שמירת הריון ומה קיבלנו? קרנבלללללללל.
אם עד עכשיו זה היה מאתגר אז חברים ברוכים הבאים לסיר לחץ הכי גדול ביקום... אפילו יותר מכניסה לחנות אפל בבלאק פריידי בניו יורק. כשהבנתי לאן הרוח נושבת טסתי לחנות ציוד כושר ורכשתי חדר כושר קומפלט כדי לבנות לי בגג את מקום המפלט שלי. דרך הערוצים המקובלים היום בעולם משא ומתן שלחתי את עו"ד שלי עם מסמך שבו אני דורש לעמוד על שלי ועל זכויותיי ולקבל שעה אחת ביום לעצמי להתאמן. למזלי ירדן בדיוק אכלה כריך שוקולד עם ביצה קשה ועלי מנגולד (עד היום חשבתי שנשים בהריון ממציאות את המונח קרייבינג, הבנתי שזה אמיתי לגמרי) ואו שהיא הייתה כל כך מאושרת או שהיא נחנקה מהמנגולד וכך שירבבה חתימה על המסמך ומצאתי את עצמי עם שעה אחת ביום שבה אני מתאמן ומטעין את האנרגיות שלי למהלך היום, ממש כמו בכלא בגואנטנמו רק בלי השותפים הרוצחים מאל קעאידה בתא שלי.
אז הקורונה הביאה איתה הרבה סבל ועצב אך גם הזדמנות לנו ההורים לבלות עם הילדים שלנו, להעריך את מה שיש כי אנחנו פה לזמן מוגבל ואם כך המצב בואו נמצה את הזמן שיש לנו עד תום ונפסיק להסתכל על חצי הכוס הריקה כי החצי המלא הוא העיקר וכל השאר לא חשוב. לצערי התקופה הזאת הביאה אתגרים נוספים ועברנו לידה שקטה. דבר נורא שאני יודע שלירדן זה הרבה יותר נורא. לעולם לא אוכל להבין את התחושה של ללדת עובר מת. מעבר לקושי הנפשי יש את החלק הפיזי ובקצרה אתייחס לירדן. את החוויה הזו שעברנו שם בחדר הלידה אני אשמור לעצמי ואתן לך את הזמן והמקום לשתף כשתחליטי, אבל את מה שאני חושב עליך כאמא ואישה עם תעצומות נפש שבאמת אני לא מבין או אבין מאיפה הצלחת לשאוב, את יודעת. אני רק מאחל לעצמי שלנצח אקום כל בוקר ואראה אותך לצידי עם כוחות שיכולים להזיז הרים, הלוואי והיו לי 10% מהכוחות האלה ומהרגע שראיתי אותך אי שם ב1999 ידעתי שאני רוצה שאת תהיי אם ילדיי.


שנדע כולנו ימים טובים במהרה,
עומרי.

תגובות

Comments 92

 1. וואוו מרגש ביותר, ילדים זה החיים זה האושר, זה החמצן, זה החיוך כשאתה קם כל בוקר.
  תמיד יהיו אנשים שיזיינו תמוח וינסו להוריד אותנו או לבקר אותנו ככה זה טבע האדם במיוחד ישראלים חחח. עם כל הקושי בגידול ילדים תמיד מסתכלים על הדברים הטובים ומודים לה' במיוחד מי שעבר הפלה ראשונה (אני) ולקח לי זמן להכנס להריון אחכ. לי יש 2 ילדים בנים ???. ועם כל התקופת קורונה יש הרבה דברים שאני שמחה שקרו בזכותו. יותר זמן איכות יחד כל המשפחה. ובעה ירדן תכנס להריון שוב ותלד בידיים מלאות תינוק בריא אמן.

  1. אין מילים.איזה דרך עברתם.איזה מרגש ומרתק לקרוא .אתם נדירים בזוגיות ובאופטימיות.כתאומה הילדים שלכם זכו בכם.וקיבלו מתנה לכל החיים.טובים השניים מהאחד.

 2. בואנה, אתה מרגש אותי בטירוף. לא הכרתי אותך עד הלידה של התאומים.. רק את ירדן , וגם זה כמובן דרך התקשורת.
  תמיד אני דואגת לכל העולם מה שמרגיז קצת את בעלי והילדים (דרך אגב אני נושקת ל 60)… וכל כך שמחתי לשמוע על התאומים שבדרך… וכמובן על ההריון שהתגלה פתאום ואז …. האובדן שהיה לי קשה לשמוע. אני מתרשמת שאתם זוג מיוחד ומגיע לכם כל האושר בעולם.
  אוהבת לקרוא את מה שאתה כותב. הכח והאופטימיות שלכם ראויה לציון. גם אני בגילי המופלג יש מה ללמוד ממך??

 3. עכשו אני מבינה שכתיבה נהדרת זה משהו משפחתי אצלכם ( ירושה מאמא נראה לי) נהנתי מאוד לקרוא .. ולהכיר טיפה יותר את עולמך/ עולמכם. הרבה פעמים אנחנו (הלא מפורסמים) מסתכלים מהצד ובונים לעצמנו עבורכם עולם שלם. מעניין לקרוא את החוויה האמיתית.

 4. איזה נסיך אתה עומרי!!! אין דברים כאלה . שבעזרת השם ירדן תהיה בהיריון עם שלישייה:) כל כך נהנת לעקוב אחריכם אתם כל כך אופטימיים ושמחים. תודה לכם!!!

 5. ריסקת.. שברת.. גרמת לדמעות לרדת במהירות.. אוהבת אותכם ומאחלת לכם את כל הטוב דקיים יחד רק יחד.. עם הנסיכים המושלמים

 6. מצויין!!!עומריקו איזו יכולת מדהימה ובצורה כל כך רהוטה ופשוטה להעביר מסרים לחיים ,חוויות שכולנו עוברים אבל אןפן ההתבוננו. היא שקובעת.
  תמשיך לחזק את הצעירים ולהוןת דוגמא במילים ובמעשים

 7. אין דברים כאלה מעבירה לבעלי לקריאה הוא יתחבר לזה ככ .. מאוד מזכיר לי אותו.. מאחלת לכם שתדעו רק שמחה בחיים!!!

 8. מרגש מאוד
  אתם זוג מעורר השראה עם תעצומות נפש.
  שתגדלו את התאומים בנחת ושאושר יהיה מנת חלקיכם תמיד אמן??

  1. אתם מקסימים אני מאד נהנהת לקרוא ולראות אותכם.
   לירדן אני עברתי לידה שקטנה בשבוע 39.4 מבינה לליבך ושולחת חיבוק ענק.
   הכי חשוב לתמוך אחד בשני לחבק ולדבר.
   תהנו מהקטנים גפן ולני
   שולחת לכם המון אהבה

 9. פעם ראשונה שאני קוראת תור אצלך באתר. ו..ואו.. אני בהחלט אחזור. זה היה הכי יפה ואמיתי בעולם. תודה ענקית על השיתוף

 10. עומרי יקר,
  איננו מכירים אך אני ובעלי ישבנו לקרוא את הטור שלך והרגשנו שאתה חלק מאיתנו! כל כך אמיתי, מרים ומעורר השראה! גם אנחנו בדיוק כמוך בחרנו להתסכל על הצד החיובי שבקורונה ולקבל בברכה את המציאות שנכפתה עלינו. כהורים לשני קטנטנים (שלוש ושנתיים) ניצלנו את הזמן לזמן לחווית איכות משפחתית דבר שלא כל כך מתממש בחיי היום יום.
  תודה
  מחכים לטור הבא
  מורן ואיתי

 11. שאתה כותב בצורה מדהימה ומרגשת, שהצורת התמודדות שלכם ראויה להערצה ושכל עם ישראל אוהב אתכם ותומך בכם והתאומים המתוקים שלכם

 12. חלומה של כל אישה גבר כמוך ,אבא כמוך ,חבר כמוך ,יכולה להגיד שאני בהליך גירושין עקב זה שבעלי לא היה שותף איתי לגדילה של ילדתי בכורתי ♥

 13. מהממים !!!
  שתדעו ימים יפים וטובים ומאושרים!!
  ירדן את מיוחדת מיניי מעט !!!

 14. מרגש, אינטימי ומחמם את הלב.
  מאחלת לכם שתדעו המון בריאות, נחת ואושר מהילדים❤️

 15. כתיבה מדהימה
  וסיפור חיים שכיף לשמוע ולראות כמה כח יש לאהבה וכמה זה חשוב שיש תמיכה זה מזו
  שתצליחו כי אתם נראים מדהים יחד

 16. יש לי ילדה בת 9 שנולדה אחרי שנתיים וחצי של נסיונות. כשנכנסתי להריון איתה לא האמנתי שזה קורה. כל כך היינו מאוהבים בה שלא ראינו צורך לרוץ ולעשות עוד אחד. כשהחלטנו לנסות בעלי פוטר מעבודתו. לקח לו שבעה חודשים למצוא עבודה וביום שהוא התחיל את העבודה החדשה אני קיבלתי מכתב פיטורין. לבסוף החלטנו לנסות שוב ועד היום זה לא הולך – כמעט 7 שנים. ההחלטה להפסיק את ה ivf היתה החלטה מודעת שאף אחד לא הבין איך אנחנו מקבלים אותה. אבל החלטתי להסתכל על הכוס המלאה- להתרכז בילדה המדהימה שיש לי במקום לרדוף אחרי זה שלא מגיע. בהצלחה ותהנו מכל רגע. בן לילה הם כבר בוסים בני 9…

 17. במילה אחת wow
  מחכה כבר לטור הבא
  אתם מקסימים
  משפחה מהממת
  משפחה חזקה ואוהבת
  דוגמא להמון משפחות,השראה ענקית והאופטימיות היא המילה שמובילה אצליכם. תמיד חיוך גם אם קשה ולהאמין שבסוף הכל יהיה בסדר.

 18. מהמם מרגש . לנו יש שני ילדים שנולדו בפונדקאות בהפרש של שש שנים . גם אני עברתי לידה שקטה בחודש שישי
  כל כך מזדהה אתכם ומתרגשת איתכם. כל ילד הוא נס . במיוחד אחרי שנים של טיפולים .

 19. ואוו , מרגש עד דמעות …
  ואין מילים כגרע חוץ מזה
  מלא הצלחה בריאות נחת מהילדים כמובן אחד מהשניה ואחת מהשני וכל אחד מעצמו .

 20. אחחח עומריקו. המסת/ הרטטתה את ליבייייי. חבל שזה לא היה ארוך יותתתתר. שאבי כל מילה בהנאה . אתם זוג מדהים. שאפו! שנזכה להאדיר אהבה וקירבה

 21. וואו וואו עומרי היקר
  אני אישה חרדית קראתי עכשיו את הכתבה פעמים ונזלתי!
  יש לי ילדה קטנה ומדהימה הדר
  ואני נורא רוצה עוד אחד ואלוהים רוצה אחרת…
  גם עד שהדר נולדה סבלנו מלא סבל שאתם מכירים טוב מאוד….

  הטור שלך נתן לי כוחות ותקוה ועל זה מליונים של תודה!

 22. אתה מדהים!ומעורר השראה והלוואי וטיפה מהגברים היו רואים דברים כמוך! אתם שניכם חווים דברים שאני מרגישה שמדינה שלמה חווה איתכם ומכל הלב – אני מאחלת לכם פרי בטן בריא ושלם והכי הכי חשוב בריאות ואושר

 23. מהמם פשוט השראה ,כל הכבוד על ההכלה אחד כלפי השני והמרחב ,והלוואי שאם רצונכם בעוד ילדים זה יבוא מתי שהכי נכון לכם ובעזרת ה' בידיים מלאות.

 24. בתור אמא שעברה לידה שקטה בחודש תשיעי אני מזדהה עם הכאב והקושי. רק מבקשת למענכם. האבל לפעמים מכה בבטן בהפתעה. היה ערני לירדן. שמרו על עצמכם. המון בריאות. ואם תצטרכו לשמוע ממי שחווה גם כן את הקושי הנורא הזה. אני כאן. ודעו שלמרות הכל במידה מסויימת הזמן עושה את שלו..

 25. מרגש מאד!!! כיף לקרוא כמה גבר מעריץ ומפרגן על אישתו באמת מכל הלב. אתה אבא נפלא וסופר רגיש. ממש התרגשתי לקרוא את הטור בזה

 26. כל כך נכון ואמיתי.
  מקסים! ומרגש ברמות!!!
  לפעמים צריך לשמוע או לקרוא בשביל להזכר בכל הטוב שסובב אותנו.
  תודה נהניתי לקרוא?

 27. מרגש עד דמעות !!!
  (כן מודה שדמעתי)
  כיף לראות גבר כל כך מעורב, כל כך מוקיר תודה לבורא, לחיים עצמם ולאישתו המדהימה. אני בסבב ב' בחיי, כשאמצא את האיש שלי, אני מאחלת לעצמי תכונות כאלה בו. עכשיו רגע, אני חייבת להבין, עדן באמת אכלה שוקולד עם ביצה ??

 28. בתור אמא לשלושה קטנטנים (אחת מהן גם גפן…) שעברה באמצע בין הלידות גם לידה שקטה בחודש 7 התרגשתי לקרוא, אתם הורים נהדרים מחזקת אתכם ואת ירדן הגיבורה שלך ❤️

 29. עומרי וירדן אתם פשוט השראה לכולנו! מאחלת לכם שתגדלו את לני וגפן באהבה ובריאות ❤

 30. מרגש ומצמרר! שניכם פשוט דמויות להערכה והערצה. אני חושבת שהשיתוף הכנה והאמיתי הזה כל כך חשוב ונכון, כי לפעמים יש גם צדדים עצובים יותר לחיים,
  וצריך להיות במודעות וברגישות גם אליהם. וכמובן טוב שיש ממי ללמוד גישות בריאות וטובות להתמודדות. מאחלת לכם רק טוב בעז"ה מפה והלאה!

 31. כתבת יפה מאוד. מרגש ונוגע. בגובה העיניים וסוחף. בתור אמא לשניים ואמא שעברה גם לידה שקטה אני מבינה את הכאב שאתם עוברים ומאחלת לכם תמיד לראות את חצי הכוס המלאה כי זה לא פשוט תמיד ויחד עם זאת לתת מקום גם לחצי הריק כי אחרת הוא הולך ומשתלט. שמחה בשמחתכם על הולדת לני וגפן ואמן ותמיד יהיה לכם תענוג ואתגר ממלא לגדל אותם.זהו קסם החיים ובשביל הרגעים הקסומים איתם הכל כולל הכל שווה את זה.

 32. עומרי אתה מרגש בטירוף!!
  מאחלת לך המשך זוגיות טובה ושלמה לצד ירדן.
  מזדהה עם כל מילה שלך וכל האמירות הצדדיות שנאמרו.
  בתור אמא יחידנית
  קשה יש בלחם!
  הכל מחשבה והסתכלות על הצד החיובי תמיד❤️

 33. וואווו אני עם דמעות בעיניים ולא מעצב פשוט הראייה והפרופורציות שהענקת לי בחמש דקות של קריאה אז אני רוצה לומר לך תודה שלקחת מהזמן שלך ולכתוב את הדברים האלו ולתת נקודת אור ולך ירדן את פשוט מדהימה אותי כל יום מחדש שאני פותחת את האינסטגרם תעצומות הנפש את פשוט טהורה ותודה על כל מה שאת עושה.
  מאחלת לכם את כל הטוב שיש לעולם להציע ויותר

 34. ❤️ וואוווווו, מרגש, נוגע מדבר את המציאות בצורה הכי חיובית וטובה למרות שלא הכל ורוד כן הכחול נוכח לגמרי גם ??..
  שתמיד יהיו לך/ם הכוחות הדרושים לעבור כל אתגר שהחיים מציבים לנו.
  כייף לקרוא ולראות אותך/ם
  חיבוק וירטואלי חם ואוהב…
  דנה

 35. מאוד התרגשתי! פשוט וואו. אני עוקבת אחריכם זמן מה ברשתות החברתיות ואתם משדרים כל כך הרבה כנות ואומץ! מעוררים השראה ויש המון מה ללמוד מכם.
  מחכה לקרוא עוד פרק בטור של עומריקו, ולכם אני מאחלת שתמשיכו להיות חזקים, מרגישים ומעוררי השראה.
  מאחלת לכם ומתוקים שלכם בריאות איתנה והצלחה בכל!

 36. אווא, גרמת לי לדמעות, כל כך ריגשת. רוצה להגיד שאני עוקבת אחרי ירדן מלוס אנגלס, בהתחלה התעניינתי באווטפיטים המהממים שהיא לובשת ואז זה המשיך כשהיא פתחה את הבלוג שלה ופשוט להגיד שאפו. אתם זוג מעורר השארה, המתנה הכי גדולה שלכם זה שיש לכם זה את זו, זה לא היה דומה אצל בני זוגות אחרים בלי אותה החברות בת השנים, הכבוד, ההאהבה שיש לכם. רוצה רק לחזק אתכם שתמיד תמיד תמיד כמו שרשמת תסתכלו עם הכוס המלאה, אל תקשיבו לרעשי רקע לכולם יש את זה לצערי אלו החיים ומי ששמח בחיים זה לא מי שיש לו הכל, זה מי שנהנה מכל מה שיש לו. אני מאמינה שה׳ תמיד נותן מה שאדם יכול להתמודד איתו ומעט לא מעבר. מתרגשת איתכם בשמחות וכואבת רגעים קשים, אני יודעת שיום יבוא ולא רק תגדלו את לני וגפן המתוקים, אלה שהבית שלכם יהיה הכי רועש עם מלא ילדים שלכם, אין לי ספק בזה לשניה, רק תעשו לי טובה לעולם אל תוותרו לא משנה כמה קשה יהיה. שולחת חיבוק ענקי מאל איי הרחוקה.

 37. וואהו וואהו וואהו!!!
  איזה יפה בעלך כותב- חייב לעשות הסבת מקצוע או להיות שותף לכתבות
  נשמע ונראה שהוא בחור מקסים והדרך שבה הוא וכנראה גם את לוקחים את החיים ואת המחשבות מעורר ההרצה.
  אהבתי מאוווווד!!!!

 38. שאתה מדהים ושזיכיתם אחד בשניה..ואין ספק שכל ההתמודדות שלך,והראיה החיובית,האופטימיות ,העוצמה ,הנחישות שבך ראויים להערצה..ותודה על המתכון של הלחם שאני אופה בזכותך לפעמים פעמיים בשבוע..שיהיה לכם רק טוב תמיד❤

 39. אין לי מילים להגיב …. אני מרגישה שאתם אחים / חברים הכי טובים שלי !! כל חודש חיכיתי לשמוע שאתם בהריון ולא יכולה להסביר איך התרגשתי שהתבשרתם על התאומים ואיך בכיתי ששמעתי על הבשורה המרה על הלידה שקטה . מאחלת לכם לאהוב תמיד !! כי רק זוגות שבאמת אוהבים צולחים כל משבר ,ומי כמוכם יודע. ואתה עומרי איש / אבא מדהים וצודק בכל מילה קורונה בהחלט איפשר לנו להבין מה מהות החיים , אני מאחלת לעצמי לקראו עליכם רק דברים טובים !!! ולכם מאחלת שתשארו בדיוק כמו שאתם , אנשים שגם בלי להכיר נכנסים עמוק ללב ❤

 40. ואוו הרבה זמן אני עוקבת אחרי אשתך המהממת ונחשפתי לחלק מהדברים שעליהם כתבת אבל כמו שכולנו יודעים דברים שרואים מכאן לא רואים משםשאפו ענק לשיכם שתמשיכו להיות זוג מהמם ושתגדלו כת הקטנים בנחת ,בטוחה שהם מאושרים מהורים כמוכם בדיוק כמו שאתם מאושרים מילדכם.

 41. זכית בעולם ומלואו!!!! אתם מרגשים אותי כל כך!!!! צנועים, ענווים,חדורי מטרה, ובאמת שזלגו לי דמעות כשהבנתי שאתם הופכים להיות הורים לתאומים!! וכשנכנסת להריון טיבעי כל מה שעבר לי בראש זה רק הכמיהה שלך להרגיש עובר בבטן וחשקים שקורים רק בהריון….נשבר לי הלב לשמוע על הלידה השקטה, אבל עם כל הצער הענק תודי לאל שזכית להרגיש מה שפיללת אליו כל חייך. ואני יודעת שעוד תשאי בבטנך פרי בטן שיבשיל ויגדל לתפארת משפחת שלום. אתם מהמממים תענוג לעקוב ולקרוא אתכם בכנות וחשיפה אמיתית שכזו.

 42. כמהההה אני אוהבת אותכם
  אתה הזוג הכי מושלם שקיים
  בזכות כל הצדיקים עוד שנה תלדו לילדים המהממים שלכם אחיין קטנים עדו זוג תאומים

 43. טור מהמםם והורים מדהימיםם!!רק נחת ומלא אושררר!!ורק תהנו מזהה אני גם אמא לתאומים בן ובת שהיום בני 4 ומיום ליום רק רואים תחיבור ואהבה והדאגה שלהם אחד כלפי השני עם כל הקושי בשניים תאומים זה החיים?

 44. וואו איזה מרגש. אתם פשוט זוג מדהים (555) וכל כך כיף לראות אתכם, את ההתנהלות שלכם כל פעם מחדש. תודה על השיתוף ומאחלת לכם שנים מלאות בבריאות, אהבה ובעזרת השם הריון נוסף ⁦??⁩

 45. וואו אין מילים כתבה מהממת ומרגשת ❤️
  מאחלת לכם המון הצלחה עם גפן ולני שתמיד תהיו משפחה מאושרת שמחה ובריאה ❤️

 46. כל מילה נכונה!
  המשך זוגיות נפלאה, שתגדלו את הילדים בנחת, אהבה, אושר והמון שמחה ♥

 47. הייי ירדן ועומרי !!!!! אני לא יודעת מי מבינכם קורא את זה אבל הטור הזה מדהים ! הכתיבה כל כך קלילה ,לעניין ועם גוון כל כך טוב של שמחה ! העלתם לי חיוך על הפנים ! אני אאחל לכם שתהיו מאושרים , לני וגפן זכו בהורים מדהימים ואין לי ספק שהחלום שלכם יתגשם !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *