קלימרה! חופשה בפאפוס

קלימרה! חופשה בפאפוס

נוי סער נתנה קפיצה לקפריסין השכנה וחזרה עם המלצות.

אחרי שהגזמתי קצת עם הטיסות השנה ישבתי וחשבתי לאיזה יעד אפשר לקפוץ עם כל היתרה שנותרה לי בעו"ש לאחר ירידתו של שכר הדירה. לאחר 5 דקות כבר הייתי עם 2 כרטיסי טיסה ביד לפאפוס, יעד שהטיסה אליו עולה כמו ארוחת ערב במסעדה בתל אביב והטיסה אליו עורכת בערך כמו פרק של מחוז ירושלים.

נתחיל בזה שימצאו שם את מקומם כל מי שאוהב להיזרק עם תה על הספה בבית ב8 בערב וגם כל אותם בליינים ששמים שעון ל1 בלילה רק כדי להתארגן ליציאה (כיום אני לחלוטין עונה על הטייפ הראשון). ונמשיך בכך שברגע שהגענו למלון, שודרגנו לסוויטה הנשיאותית (אחלה של יעד כבר אמרתי?) . מאחר ואני זו אני ומפתיע שאכתוב על משהו שאינו אוכל, נפתח באוכל ואחר כך נמשיך.

Duomo

אם יש דבר אחד שמאפיין אותי זה שאני לא נוטה להשאיר אוכל בצלחת, בלשון המעטה. וכמובן מאמינה באימרה הידועה שלקינוחים יש קיבה נפרדת. המסעדה הזו שברה את כל הסטטיסטיקות עבורי ולא רק שלא הצלחתי לגמור הכל מהצלחת אלא בקושי הצלחתי לאכול מהקינוח. מסעדה עם מנות עצומות וטעימות במיוחד, בכל קנה מידה ולא רק בקנה מידה פאפוסי. אנחנו הלכנו על הכיוון האיטלקי אבל יש אופציות רבות גם לחובבי הבשר. אם בא לכם ספתח כיפי לארוחת ערב, זה המקום.

הלגונה הכחולה

לגונה מהממת עם מים שקופים בגווני טורקיז. אטרקציה המופנית לכל מי שרוצה תמונת "אני עולה ליאכטה תצלם אותי כאילו אני לא מסתכלת האשטאג המלדיביים" אך רק בלי התקציב הנדרש למלדיביים. אנחנו לקחנו לשם טיול מאורגן שכלל בתוכו טיול ג'יפים, הגעה ללגונה, מסעדה ונסיעה לנקודת תצפית. חוויה מיוחדת וכיפית שנמשכת מהבוקר עד אחר הצהריים ו"שורפת" יום שלם, בקטע טוב כמובן.


העיר העתיקה והשוק

אכתוב על הנושא במשפט ולאחר מכן אעבור מיד למה שחשוב קצת יותר. הקניון. אז בעיר העתיקה אין מה לעשות מעבר לשעה-שעתיים אבל מאוד קל להגיע לשם באמצעות תחבורה ציבורית/רכב אז חבל לא לסמן וי על המקום. יש שם בעיקר בתי קפה שכונתיים ושוק עם בגדים, תיקים, נעליים ועוד ועוד.  ולכל הבחורות שראו את המילה קניון ולא הצליחו לקרוא בכלל את הפסקה- הקניון עצום וממוקם במרכז העיר, יש בו את כל המותגים המוכרים (זארה, מנגו,טומי....) במחירים קצת יותר זולים מהארץ ועם מגוון רחב יותר.


ולסיכום, כמובן להשאיר יום נוסף להתבטלות טוטאלית במלון.
מקווה וסומכת עליכם שלא תקומו ממיטת השיזוף אלא אם מדובר במצב של חיים או מוות. 
(ורק למען הסר ספק, מצב בו הפיצה נגמרה והמלצר לא בסביבה בהחלט מוגדר כמסכן חיים).

 
 

קצת עליי

נוי סער, 24, תל אביב אך צפונית במקור.
אוכלת כמו גדוד של גולני ודואגת לתעד כמובן.
מאמינה שבכל חושך אפשר למצוא קרן אור או לפחות מגש פיצה מאתמול.

תגובות

Comments 4

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.