Is life B&W?

שנה אזרחית חדשה נפתחת בשיתוף פעולה עם המגזין האלטרנטיבי issue#4.

החודש תוכלו לראות כאן באתר הפקות אופנה וכתבות שמופיעות גם במגזין ונפתח עם ההפקה הראשונה שמשלבת את הצילומים של מאיר כהן והאיורים של שירה ברזילי הידועה גם כקוקטית, סטיילינג של אורית אפרתי, איפור רותי עדי ועל השיער אדיר יעקב.

ג'קט פסים: pic your style
לרכישה לחצי כאן

שמלה: ג'יבאנשי

טופ: אמור // טבעת: פנדורה

חליפה: ורסצ'ה

חליפה: Ganni לורנר בוטיק // חזייה: אינטימה

שמלת ג'קט: דני מריאש לשנקר

בגד גוף: אינטימה

שמלה: ג'וצי

שמלה: טופטופ // טבעות: פנדורה

בטח כבר נתקלתם באיורים היפהפיים והמיוחדים של הקוקטית שירה ברזילי, אז הגיע הזמן להכיר אותה מקרוב: 

תמיד איירתי אופנה, מאז שהייתי ילדה קטנה. על אף שהיו לנו מלא ברביות, העדפתי לאייר דמויות אופנה. אחותי הייתה צובעת אותן והיינו משחקות בהן. בחלומות נעוריי פינטזתי על קריירה בעיצוב אופנה. הערצתי את ורסצ'ה לאחר שקיבלתי ספר אופנה שלו מבת דודתי- והתאהבתי בכל איורי האופנה שהיו שם. אחרי שסיימתי תיכון מוקדם בארה"ב, הגשתי מועמדות והתקבלתי ללימודי עיצוב אופנה בשנקר בגיל 17- מה שהפך אותי לסטודנטית הכי צעירה בהיסטוריה של המכללה. עם הפסקה של שנתיים לעשות שירות צבאי, סיימתי את הלימודים בגיל 23 עם פרוייקט מצטיין ורצון עז לברוח מכאן לחו"ל. רק כשגרתי בלוס אנג'לס ונחשפתי לספרי איורי אופנה, הבנתי ששם מקומי בין הספרים הללו. החלטתי לחזור ארצה ולהפוך את עצמי למאיירת אופנה.

פרויקטים שאהבתי במיוחד:

זכיתי לעבוד עם רוברטו קוואלי על ליין טי שרטים מיוחד לכבוד חגיגות 40 שנה למותג. ההנחיות שקיבלתי היו לאייר חיות עם תכשיטים ו-more is more. התוצאה הייתה שאיירתי את חברתי הטובה מיכל שפירא בהכלאה עם זברה. כעבור שנה מצאנו את החיקוי של החולצה בשוק הכרמל והתפוצצנו מצחוק.

פרויקט נוסף שאני גאה בו היה שיתוף פעולה עם H&M ישראל, שכן הוא היה חסר תקדים מבחינתם לעבוד עם אמן מקומי ובשבילי זה היה כבוד עצום והגשמת חלום. קיבלתי חופש יצירתי מוחלט להביא לקידמה את הדמות שלי "קוקטית" שתהיה הפרזנטורית של קולקציה שעוסקת בערכים שאני מאמינה בהם של התחשבות בסביבה. התוצאה הייתה מרגשת כשעברתי בקניון עזריאלי וראיתי את קוקטית שלי מדגמנת בחלון הראווה של חנות.

עוד פרויקט שנכנס לי ללב הוא שיתוף פעולה עם המותג מיש מיש– הוזמנתי לעצב קולקציית קפסולה המשקפת את עולמי הקוקטי עבור הקהל הצוצקי. אז רתמתי את האחיין שלי וביחד המצאנו מפלצות שהוא העניק לכל אחת שם והן היו ההשראה לקולקציה מאוד צבעונית, שמחה וקוקטית.

כל פרויקט שנותן לי חופש יצירתי להוציא לפעול את החזון שלי זו מתנה אדירה ואני מרגישה הכי ברת מזל על כך שניתנה לי האפשרות לבטא את עצמי יצירתית בקולבורציה עם אנשים וחברות שאני מעריכה כל כך. יש כל כך הרבה הזדמנויות ורעיונות ודברים שאני עוד רוצה לקדם, לעשות ולהוציא לפועל. אין דבר שאני אוהבת יותר מאשר לשבת בסטודיו שלי ולראות כיצד חלום שלי הופך למציאות.

בימים אלו אני מתמקדת בפרויקט חדש שנקרא 'איורים לייב'- שבו אני מגיעה לאירוע  והופכת אנשים לאיורי אופנה. והנה משהו שלא יודעים על המקצוע שלי: הוא לא תחום בשום גבול מלבד זה שאני מייצרת במוחי. המקצוע שלי זה לקבל השראה, להתערבב איתה ולהעביר אותה הלאה. אני אוהבת דברים יפים אבל זה כל כך מעבר לזה. היצירה גורמת לי לתקשר עם הסביבה שלי, לספוג, להתעניין, לייצר דיאלוג- לחיות טוב יותר. היצירה היא החיים!