Shiny New Year

Shiny New Year

שגרירות פנדורה: מורן טרסוב, שר פיטנס, עדן סבן ואני מסכמות שנה.

מה הכי ריגש את שר? הרגע שמורן לא תשכח והתגובה שהפתיעה את עדן.

מורן טרסוב

חולצה: דנה סידי // מכנסיים: סאקס // תכשיטים: פנדורה

אוטוטו 2019 מסתיימת לה... איך היית מסכמת את השנה הזאת?
ואוו..מאיפה להתחיל... הייתה לי שנה מדהימה! כבשתי כל כך הרבה פסגות, יעדים וחלומות שעבדתי כל כך הרבה שנים כדי להגיע אליהם וכל זאת כשג'וזף בן זוגי לצידי והמשפחה שלי איתי.  השקתי את קולקציית הנסיעות המשפחתית שלי שקיבלה תגובות מדהימות, נבחרתי לפרזנטורית של מותג התכשיטים האהוב עלי בעולם – פנדורה!  נבחרתי לשגרירה של חברת התעופה הלאומית שלנו וטסתי איתם להמון יעדים מרתקים ולחוויות חד פעמיות... שנה מדהימה כבר אמרתי?!

מה מבחינתך ההישג הכי גדול שלך השנה?
זה לא הישג ספציפי אלא  באמת פריצת תקרת הזכוכית של יוטיוב וכניסה למיינסטרים. בזכות קהילת הצופים הגדלה שלי, שת"פ מסחריים, הופעות בתקשורת וקמפיינים למותגים גדולים. זה היה ההישג הכי משמעותי השנה מבחינתי.

איזו תגובה קיבלת השנה שריגשה אותך?
קיבלתי לא מעט. אבל אחת מהזכורות עלי ביותר הייתה מצופה שלי של הרבה שנים שכתבה לי מכתב אישי במייל ובו כתבה " בזכותך אחי האוטיסט יודע יותר". במייל היא שיתפה שיש לה אח בן 6 על הספקטרום האוטיסטי שהוא צופה נלהב של הסרטונים ובעיקר של הוולוגים המשפחתיים שלנו. שאנחנו השראה עבורה ועבורו במלוא מובן המילה ושבזכותנו הוא מוציא קצת יותר מילים ולומד לתקשר עוד יותר ועל כך היא רוצה להגיד לנו תודה. קראתי את המייל הזה שוב ושוב ובכיתי מהתרגשות ומאושר. 

לפעמים בתוך כל העשייה, העבודה הקשה, הביקורת שלא מעט מועברת כלפיי על כך שאני משתפת וחושפת את החיים שלי, את החיים שלנו, לשמוע שיש מי שזה משפיע עליו ועושה לו טוב, במלוא מובן המילה, פשוט נותן להכל משמעות.

מה הפתיע אותך?
ההכרזה עלי כאחת משלושת היוטיובריות הנצפות ביותר בישראל, באירוע השנתי של יוטיוב הייתה הפתעה גדולה מבחינתי. אני עדיין לא מעכלת שאפשר להגיע לנתונים כאלה עם תוכן כמו זה שאני מייצרת. תוכן של וולוגיים אישיים, יומן חיים מצולם, משהו שכל כך שונה מהטרנדים שקמים ונעלמים ביוטיוב, תוכן שבמהות שלו הוא הכי רחוק מלהיות ויראלי...הפך לאט לאט במהלך השנים להיות מהנצפים ביותר ביוטיוב ישראל ואותי לאחת מהיוטיובריות החזקות בארץ וזו פשוט זכות ענקית.

איך את מתכננת לחגוג את ערב השנה החדשה?
אממ לא יודעת עדיין, אני כזו גרועה... יווווווו חייבת לשריין בייביסיטר מעכשיו! 

הטרנד שאימצת השנה:
אימצתי בחום את טרנד בגדי הים השלמים - סוף סוף טרנד שמחמיא לגוף הנשי! דיגמנתי השנה בחוף קולקציה רחבה ומגוונת של בגדי ים שלמים בכל הגזרות ובכל הצבעים. 

המקום הכי שווה שהיית בו ב2019:
חד משמעית טוקיו! כבר מתגעגעת כל כך למטרופולין האדיר הזה, לטכנטלוגיה שנוגעת בכל מקום, לאורות הזוהרים, להרגשת הבטיחות בכל מקום בו הולכים, לאוכל המדהים, לסדר, הניקיון ולחוויות החד פעמיות שתופסות אותך בכל מקום. ולא פחות ללזמן האיכות הכי ארוך שהיה לי השנה עם המשפחה שלי (שבועיים ימים!)

אם היית יכולה לבחור יום אחד לחזור עליו פעמיים השנה- איזה יום זה היה?
ללילה שישנתי 9 שעות רצוף! רק אני וחברה של איריס בבית מלון באיסטנבול. בלי אף אחד שיעיר אותי לפיפי באמצע הלילה או לשוקו בשש בבוקר

שמלה: גליתה // תכשיטים: פנדורה

מהו הפריט האהוב עלייך מהקולקציה החדשה והנוצצת של פנדורה?

יש כל כך הרבה! אבל אם אני חייבת לבחור אז זו שרשרת דקה וצמודה לצוואר עם תליונים קטנים של זרקונים, שהצטלמתי איתה גם לקמפיין של הקולקציה.

מה את מקווה להגשים ב2020?
לחדור יותר למיינסטרים, בתוכנית פריים טיים, להופיע על השער של גו סטייל! ולהרחיב את המשפחה עם עוד בייבי טרסוב קטן 🙂

שמלה: רנואר // תכשיטים: פנדורה

שר פיטנס

חולצה: זארה // מכנסיים: PARFOIS // תכשיטים: פנדורה

איך היית מסכמת את השנה? 
שנת 2019 הייתה שנה מאתגרת עבורי מהרבה בחינות. חוויתי לא מעט מכשולים וקשיים, ועם זאת גם לא מעט הישגים והצלחות. זו הייתה שנה לא פשוטה שהוכיחה לי שאני חזקה יותר ממה שאני חושבת ושכל אישה היא עולם ומלואו.

ההישג הכי גדול שלך השנה?
לקום בבוקר ולעזור לנשים אחרות להרגיש טוב עם עצמן ולחיות חיים בריאים יותר זה עבורי ההישג הכי גדול שזכיתי לו לא רק השנה- אלא בכלל.

איזו תגובה קיבלת שריגשה אותך?
התגובות שהכי מרגשות אותי, ואני מקבלת לא מעט זה כשנשים שולחות לי הודעות ששיניתי להן את החיים ושהצלתי אותן. לא משנה כמה פעמים יגידו לי את זה, בכל פעם זה מרגש אותי מחדש לחשוב שהצלחתי להשפיע על מישהי ולעזור לה כי זו זכות. 

מה הפתיע אותך?
בדיוק כשהייתי צריכה לפתוח את סניף לוס אנגלס- גיליתי שאני בהיריון ונאלצתי לשנות קצת את התוכניות שלי לאור המצב אך זו הפתעה מדהימה וטובה שאני מברכת עליה בכל יום

איך את מתכננת לחגוג את ערב השנה החדשה?
את ערב השנה החדשה אני מתכננת לחגוג לצד בעלי היקר בארוחה רומנטית, רק שנינו ולהנות מהרגע. 

הטרנד שאימצת השנה:
אני לא מ״מאמצות הטרנדים״, נהפוך הוא. עם זאת, השנה נבחרתי לשגרירה של המותג PANDORA והתחלתי להתאהב בתכשיטים ולענוד הרבה מהם, שילובים של מתכות עובד מאוד חזק אצלי ואני פשוט מעמיסה תכשיטים ומרגישה שהם משדרגים לי את הלוק.

שמלה: לילך אלגרבלי // תכשיטים: פנדורה

המקום הכי שווה שהייתי בו ב2019:
הפיליפינים. הייתי יחד עם בעלי בשבועיים מדהימים של צילומים לרשת שר פיטנס וזה היה פשוט חלומי.

אם היית יכולה לבחור יום אחד לחזור עליו פעמיים השנה- איזה יום זה היה?
לא הייתי חוזרת על אף יום פעמיים. לכל רגע יש את הקסם שלו. אני משתדלת להנות מכל יום גם אם הוא יותר טוב או פחות טוב 

מהו הפריט האהוב עלייך מהקולקציה החדשה והנוצצת של פנדורה?

האמת שקשה לבחור כי אני אוהבת גיוון ואני מחליפה כל פעם - אפשר לומר שאני אוהבת את הכל ומתחברת במיוחד לנוצצים, לכן הפריט שבעיניי הכי עושה את זה הוא צמיד כסף עדין בשילוב זרקונים.

מה את מקווה להגשים ב2020?
ב2020 אני מקווה קודם כל ללדת בשלום, לחזור לשגרה ולהמשיך את הדרך שלי, להגשים כמה שיותר חלומות, לפתוח כמה שיותר סניפים, להגיע לעולם ולא רק לישראל, לפתוח עוד עסקים ובעיקר להמשיך בעשייה שלי ולהנות מכל רגע בדרך.

חולצה: אמריקן וינטג // גקט: פול אנד בר // כובע: PARFOIS // תכשיטים: פנדורה

עדן סבן

חולצה: H&M // גקט: זארה // תכשיטים: פנדורה

אוטוטו 2019 מסתיימת לה... איך היית מסכמת את השנה הזאת?
שנה קסומה ומבורכת. שנה של נשימות חדשות הגשמת הישגים ושאיפות. גילויים עצמיים. בעצם יכולה להגיד בלב שלם שהשנה הזאת הייתה השנה שלי. בפן האישי ובפן העסקי . 

מה מבחינתך ההישג הכי גדול שלך השנה?
וואו. היו כמה הישגים נכבדים מאד. מבין כולם ההישג המנצח הוא ההצלחה להגשים את עצמי, להצליח לעשות את מה שאני אוהבת, השנה הצטלמתי לסרט ולסדרות רבות, וכמובן הישג נוסף שאני גאה בו מאוד הוא בחירתי לשגרירה של מותג התכשיטים PANDORA לצד נבחרת נשים חזקות ומשפיעניות.

איזו תגובה קיבלת השנה שריגשה אותך?
העוקבות המדהימות שלי תמיד מרגשות אותי, אבל הייתה תגובה אחת שחיממה לי את הלב יותר מהכל. ניגשה אליי מישהי ברחוב, כולה נרגשת, ואמרה לי שאני ההשראה שלה, וממש סיפרה לי שמסלול חייה לא תמיד היה עם הרבה מזל, ושרוב חייה היא מצאה את עצמה נלחמת בעיקר עם סטיגמות שנוח להדביק. היא אמרה לי שהקוליות שלי ואיך שאני מתמודדת עם אותן הסטיגמות בדיוק, ועם סטייל שלא מתאמץ פשוט נותן לה כוח להאמין בעצמה. וזה הדבר הכי מדהים שרשת חברתית יכולה לתת.

מה הפתיע אותך?
החיים תמיד מצליחים להפתיע אותי. נרגשת בכל בוקר להתעורר להפתעות החיים. אף פעם לא יודעת לאן הם יקחו אותי, אבל תמיד מוצאת אותם מובילים אותי למקום הנכון והטוב בשבילי. 

איך את מתכננת לחגוג את ערב השנה החדשה?
צמודה לאהוב ליבי ומוקפת באהובים שלי, מאמינה מאד שתחילת השנה החדשה משקפת את השנה שתבוא עלינו, לכן חשוב לי מאד להיות סביב האנשים שלי עם אנרגיות מלאות באושר! 

הטרנד שאימצת השנה:
ידוע שאני חובבת פאוצ׳ים גדולה! השנה הפאוץ׳ הפך לתיק שאני לובשת בקרוס על החזה, עוד טרנד שאני עפה עליו השנה זה טרנד העמסת הצמידים והטבעות, כל מי שפוגש אותי יכול מיד להבחין בנצנוץ שעולה מהתכשיטים הרבים שאני עונדת  

המקום הכי שווה שהיית בו ב2019:
פטרה ירדן. טיול מרהיב ביופיו ובהיסטוריה שלו. 

אם היית יכולה לבחור יום אחד לחזור עליו פעמיים השנה- איזה יום זה היה? 
ללא ספק היומולדת שלי! שהזכירה באנרגיות מאד את יום החתונה, מוקפת  באיש של חיי שרק דאג שאחייך, ובאנשים הכי הכי שלי בבית שמריחים את האהבה המוקצנת שנכחה מקילומטרים. כמה כיף זה לאהוב ולהיות נאהב!

שמלה: גליתה // חגורה: אוסף פרטי // תכשיטים: פנדורה

מהו הפריט האהוב עלייך מהקולקציה החדשה והנוצצת של פנדורה?

עגילי הכנפיים! מכורה אליהם קשות. 

מה את מקווה להגשים ב2020?
להמשיך להגשים את עצמי ואת השאיפות שלי.
לא להפסיק להיות רעבה לחיים האלו.. שמצליחים להעניק לנו ככ הרבה.

גולף: מנגו // תכשיטים: פנדורה

לסיום...

 

סריג: H&M // תכשיטים: פנדורה

 

לא אשאיר אתכן סקרניות ואסכם גם את השנה שלי 🙂

שנת 2019 לחלוטין לא הייתה שנה שגרתית עבורי.
בפן המקצועי זכיתי להנחות את תוכנית הטיולים השווה ביקום!! ״הכי בעולם״ (בקרוב עונה חדשה בערוץ 13), לטייל במקומות חדשים ולצבור חוויות לכל החיים. גם האהבה שלי לסטייל קיבלה חיזוק טלוויזיוני בערוץ האופנה עם התוכנית ״חדר אופנה״ שמתמקדת באופנה צנועה (טרנד השרוולים התפוחים הוא האהוב עלי השנה), ואם כבר סטייל אז כמובן שכבוד גדול עבורי לפתוח גם את השנה הזו כשגרירה של המותג פנדורה לצד שלוש הנשים המדהימות שראיינתי כאן לכתבה ומקווה שתהיה לכולנו שנה נוצצת לפחות כמו טבעת הכוכבים האהובה עלי מהקולקציה! 

בפן האישי בטח לא אפתיע אתכן שזאת השנה המרגשת בחיי, בה קיבלנו בשורה שחיכינו לה הרבה זמן ואני כבר לא יכולה לחכות ל2020. 

את המילים האלו אני כותבת אליכן במהלך חופשה של עומריקו ושלי בטנזניה, מקום קסום ויפהפה שמחדיר אנרגיות טובות בכל הגוף, שלווה, רוגע וזמן איכות זוגי. אנחנו חוזרים לארץ ערב לפני חגיגות השנה האזרחית וב31/12 נבלה יחד בסטנד אפ! הפעם האחרונה שהלכנו יחד להופעת סטנד אפ הייתה במילניום הקודם... אמן והשנה תהיה מצחיקה, מפתיעה (לטובה כמובן) ובלתי נשכחת.

שמלה: זארה // תכשיטים: פנדורה

צילום: שי פרנקו // סטיילינג: רעות אופיר // איפור: רותי עדי // שיער: קובי קלדרון

אז מה חשבתם?

שתפו איתי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *