Unfiltered#

Unfiltered#

הרגע ששינה את חייה ומתי הייתה הכי גאה בעצמה באמהות.

תמונות האינסטגרם והסיפור מאחוריהן והפעם: הבחירות של נטלי דדון.

כל מילה נוספת מיותרת ובכל זאת: רגע בחיים שכל אמא מתחברת אליו הרגע הזה שבו החיים מתחלקים לשניים לפני הילד ואחריו. המעבר הזה לאימהות ומה שמעצב את כל כולך ואת מבינה ששום דבר לא הולך להיות אותו הדבר מכאן והילך, ותודה לאל על כך.


אני זוכרת את עצמי ביום הצילום הראשון כאמא לשער לאישה, כל כך רוצה בצילום הטהור הזה ומתלבטת עם אלכס ליפקין. אז לצד רעשי רקע של מה יגידו ואולי זה לא נכון, וכמו הרבה רגעים בחיי כשאני מנקה את רעשי הרקע ונכנסת פנימה אני מוצאת את עצמי כל כך גאה בי שהקשבתי לעצמי בלבד. גם אם לא תמיד מצליח תמיד מרגיש לי נכון להקשיב לאינטואיציה שלי ומה נכון לי בלבד תמיד יגידו ולנצח יהיה למישהו מה לומר. וכך נוצר לו פריים מושלם וטהור של אם ובנה.


תמונת פורים משפחתית ראשונה. הגשמנו לריף את פנטזיית צעצוע של סיפור שהוא כל כך רצה ומי שמכיר את הדרך שחווינו יודע שמדובר ברגע שהשאיר אותי חסרת פעימה ומרוגשת עד דמעה, מודה על כל רגע שבו בחרנו, אם זה בתקופות של ביחד או בנפרד להיות לאוצר הזה שלנו טובים ומפזרים סביבו אנרגיה שלכיף ואהבה.


כשריף בא איתי לעבודה ותפרתי לו דגם זהה לשלי, חששתי מעט... הכנתי את מוטי רייף שנראה לפי הזרימה של ריף ואם הוא לא יפחד ומה שיהיה יהיה, בשורה התחתונה ריף היה חסר סבלנות וכל הזמן שאל מתי עולים כבר, אני התרגשתי עד דמעות וריף עלה עם שיא הבטחון ונופף לקהל כאילו הוא עושה מסלולים כבר שנים וכמובן שגנב את ההצגה האלוף.


אז לא, לא התחתנתי למרות שזה שלגמרי נראה כמו פריים חתונה לכל דבר, כשריף שלי נבחר להיות שושבין ועלה על טוקסידו ועוד כדי לחתן זוג חברים גבר וגבר. הרגשתי שאנחנו על ענן מגשימים עולם בו הכל מקובל וכל אדם בוחר אהבה עלפי נפש האדם שמולו והייתי מלאת גאווה, הבן שלי זוכה לראות הכל ולא נמצא בעולם צר שבו מכתיבים לו מה נורמטיבי ומהמקובל. הכל מדהים ומקובל היכן ששוכנת אהבה.


אחרי שכבר אמרתי קדיש על הקריירה וראיתי שאחרי הלידה אני לא מקפצת בסקיני ברחבי המלונית הצבתי לעצמי יעד. אומנם לקח לי שנה להגיע למשקל שהרגיש לי הגרסה הכי טובה של עצמי, הרגע הזה שהגיע אחרי עבודה כל כך קשה, להסתכל במראה ולאהוב את מה שאני רואה וכן אהבתי את עצמי במראה כשחזרתי להיות רזה (ואף על פי שאנחנו בעידן קבלת כל מידה שזה מהמם בעיניי) הגיע הזמן שלצד זה נפסיק לגנות או לגרום ל"רזות" להתנצל על כך ולפרגן באותה המידה לכאן ולכאן. ואולי זה המקום לתת את הדגש על אישה לאישה מלכה שהשרשתי והעבודה עוד ארוכה ורבה.

תגובות

Comments 11

  1. נטלי את פשוט אשה מהממת, ריף נסיך יפה תואר,פיקח,ונראה מאושר, ונראה לי שזכה באמא מהחלומות! אהבתי אותך באח הגדול, אוהבת לעקוב אחרייך ברשתות- תמיד מפזרת שלום ואהבה וסובלנות 👍, מאחלת לכם רק טוב,להיות בריאים ומאושרים! 💝

  2. מדהים ומעצים כמו תמיד את מפזרת המון כנות אמיתיות ובעיקר אהבה
    גדלת והתעצמת לאדם שאפשר כל יום רק לראות כמה טוב יש בך 🌺🌸👸🏻♥️

  3. מהממת מדויקת ביותר כמה אהבה לעולם הגישה שלך מדהימה ומעוררת השראה, מדהים לפגוש אנשים כמוך ,
    ❤️♥️

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.