Unfiltered#

Unfiltered#

מה אגם עושה כדי להירגע ומה דעתה על חופשות?

תמונות האינסטגרם והסיפור מאחוריהן והפעם: הבחירות של אגם רודברג.

 אגם לובשת סטים של המותג סקצ'רס.

ספורט:
אני מכורה להליכות. כל ההריון עשיתי הליכות בעקביות ואפילו יום לפני הלידה. חורף, קיץ ואפילו לפעמים חוטאת והולכת בחמסין (דואגת לשתות הרבה). אולי אני נשמעת זקנה אבל זה עשה לי ממש טוב ובכלל פעילות ספורטיבית. לא הרבה יודעים אבל כשהייתי ילדה שחיתי באופן מקצועי 🙂 100 מטר חתירה בתחרויות אולימפיות מטעם הפועל גלבוע ואפילו זכיתי במדליות וגביעים. פרשתי כי זה דרש ממני מחויבות גדולה וזמן וקצת חונק אותי, גם פיזית הרגשתי שמשפיע לי על הגוף והגב ובזמן הזה אבא שלי נפטר- טראומת ילדות קשה ולהתמודד עם הכל ביחד היה טו מאץ', מה שגרם לי להפסיק.


חופשות:
יש לי חברים שצריכים חופשה פעם בחודש ואני דווקא לא צריכה הרבה חופשות, מספיק לי פעם פעמיים בשנה. דור בעלי הוא יותר מאנשי החופשות אז אנחנו מוצאים את האמצע בין שנינו. בשנה האחרונה לא היו יותר מדי חופשות מין הסתם אבל בין הסגרים עשינו לנו מיני חופשה במקומות היפים בארץ שלנו.


פנאי:
כשיש לי זמן אני אוהבת לצפות בסדרות, תסריטים טובים, לבלות עם החברים והחברות שלי- שמבחינתי הם כמו אחים שלי. אני גם מאוד משפחתית: אחותי ילדה לפני כמה ימים ועשינו מפגש אחים אצלי, הכי פשוט הכי כיף. אחי שגר בצפון ישן אצלי, אחותי שהגיעה להתאוורר, אכלנו כולנו קינוחים יחד והיה מושלם.


משחק:
לא ציפיתי ש"חזרות" ככה תתפוצץ. ידעתי שארבעתנו והבמאי בועז פרנקל היינו מסיימים ימי צילום ובמקום לעוף הביתה היינו הולכים לשבת עוד שעתיים ב"נחמה"... אני עושה הפקות מגיל 14 ועוד לא היה לי דבר כזה. אני אומרת שכשהשכינה נוגעת בפרויקט זה נס. הלוואי שיהיו מלא עונות ושבכל פרויקט שאעשה תהיה כזאת הרמוניה. 

התמונה הזאת מרגע הזכייה. יש משהו לא מגניב בלהגיד על פרס או הכרת תודה שחיכיתי לזה וכמה זה חשוב לי. אבל מבחינתי זאת אבן דרך בקריירה שלי ומשהו שרציתי שיקרה ואני מקווה שיפתחו ככה עוד תפקידים שארגיש איתם שלמה, שימלאו אותי ויהיו מאתגרים.


אוכל:
אני אוכלת כשר מאז ומעולם. לא משהו מהבית אלא מין הכרת תודה לאלוהים. אני חושבת שמה שטוב ביהדות זאת חוקיות שעוזרת לשלוט ביצרים וכדרך חיים זה עוזר לנו לעבור את החיים האלה בשלום- דחיית סיפוקים. כבר שנים שאני צמחונית ופעם הייתי מבשלת הרבה. גרתי בניו יורק והייתי מבשלת לבן זוגי אז ששבר לי את הלב ועשה לי אנטי למטבח. אבל הלני מתחילה לאכול עכשיו אוכל רגיל ועושה לי חשק אז אני חוזרת לזה לאט לאט. תדעו שבקינוחים הפייבוריט שלי זאת גלידה: וניל קלאסי ובטעמים החדשים? בייגלה מלוח.

תגובות

Comments 1

  1. אגם את מדהימה! חייבת לציין שאני עדיין זוכרת את הכתבה שעשו עלייך פעם כשרק התגלת, היית נערה קיבוצניקית שעובדת ברפת וחזו לך להיות רפאלי הבאה. עם השנים פחות התחברתי למשחק שלך, לא יודעת להסביר ובחזרות את שבית אותי. הבנתי כמה את באמת שחקנית אמיתית, קודם כל שחקנית ,לא דוגמנית, גם אם ההיפך הוא הנכון. אז לא, את מוכיחה כאן כוחות על. את מדהימה. אני עוקבת אחריך וזה ניכר כמה שאת גם בנאדם טוב וישר. תמשיכי ככה , אל תשתני בעבור שום הון.
    נ.ב מזל טוב על הצטרפותך לאמהות. אני פה אם יש לך שאלות 😅

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.