Unfiltered#

Unfiltered#

הקשר המיוחד של ירדן אדרי עם אמא שלה ומתי הרגישה שצריכה שינוי.

תמונות האינסטגרם והסיפור מאחוריהן והפעם: הבחירות של ירדן אדרי.

התמונה הזאת היא ממש מעט זמן אחרי שיצאתי מבית "האח הגדול". עליתי שם 14 ק״ג ואני זוכרת שלקראת הגמר כבר לא היו לי בגדים ללבוש וזה מאוד תסכל אותי. בית האח הגדול הוא בית סגור לחלוטין! הדינמיקה שם השפיעה עליי מאוד ומצאתי את עצמי אוכלת במקום להתמודד עם מה שקורה שם, גם עם השעמום בין היתר. בכללי אני בן אדם שאוהב לזוז, יש לי שגרת תזונה וספורט ושם לא הצלחתי לייצב את זה בגלל הרבה משתנים גם רגשיים וגם לא. כשיצאתי החוצה חזרתי מאוד מהר לרוטינה הקבועה שלי ועם הרבה יותר עומס ועבודה ברוך השם אז גם הגוף הגיב לזה בצורה טובה וחזר לעצמו. כשחזרתי הביתה לקחתי את עצמי בידיים וממש תוך זמן קצר עם שגרת אימונים ותזונה מסודרת חזרתי לעצמי. זאת התמונה הראשונה שצילמתי של ה"גוף החדש" שלי.


יום העצמאות שלי, זאת בדיוק התמונה הזאת, שצולמה מתוך הקמפיין הראשון של המותג שיער שלי "JORDI HAIR". זאת התמונה האהובה עליי כי מבחינתי היא עוצמתית וחזקה, היא משדרת ביטחון ויציבות. "JORDI HAIR" זה העסק הראשון שפתחתי בעצמי, הבייבי שלי, התמונה הזאת לנצח תהיה הפרידה שלי מהחיים כאישה תלויה ולנצח תזכיר לי את כרטיס הכניסה לחיים של עצמאות ומסוגלות by my self.


אמא שלי ואני. זאת התמונה המשותפת שלנו שאני הכי אוהבת בעולם, היא צולמה על סט הצילומים הראשון של החברה שלי "jordi hair". אמא שלי היא הכל בשבילי, הכוח שלי. היא אישה אצילית וגאונה שכל צעד שלי מלווה בייעוץ צמוד שלה. החיבור שלנו הוא לא רגיל וחזק מאוד, משהו בחיבור הזה שלנו יחד משחרר אנרגיות טובות לעולם. יחד אנחנו חזקות יותר, טובות יותר וחדות יותר.


את התמונה הזאת הוצאתי לכם מהארכיון שלי באינסטגרם. זאת יצירת אמנות של אחת מהאמניות האהובות עליי ביותר- תמרה דה למפיקה. ציירת פולנייה ששייכת לזרם אמנות מהטובים והיפים שקיימים, היצירה הזאת Les jeunes filles היא יצירת מופת שמגישה לנו הצצה ארוטית, חשופה, קרבה בין שתי נשים אבל עדיין בגבול הטעם הטוב, אני אוהבת את הפיתוי שהיא מצליחה ליצור בציורים שלה משהו שם תמיד מסמל ביטחון עצמי והעצמה אישית.


דונאלד דאק בגן קסום. התמונה הזאת צולמה בדובאי, בגינה קסומה שמעוצבת כממלכה עם כמויות אדירות של פרחים ודשא, זה מקום שעושה פרפרים בבטן וחשק להתאהב, צבעוניות נקייה ודמויות של דיסני על רקע מוסיקה רומנטית עשתה לי דביק אבל נעים. זה מקום מאוד מיוחד, אולי כי לא הייתי בדיוק הילדה הזאת שגדלה על דיסני. מאוד קינאתי בילדות שגדלו לתוך עולם של אגדות ודמויות אני בתור ילדה תמיד הייתי סקרנית לגלות את המעבר, ושאלתי המון שאלות ולא הרשיתי לעצמי להיות הילדה הזאת שמספקת אותה תשובה אחת. התנגשתי חזיתית באירוניה בגן הזה והלב נפל.

תגובות

Comments 3

  1. אמאלה ואבאלה מתה עלייך מאז האח הגדול, ניתן ללמוד ממך המון, אני אישית מאוד מתחברת לתמונה שלך עם אמא שלך כי פשוט זה נוגע לי בלב, אני בדיוק כמוך החיבור שלי עם אימי לא מובן מאליו, הוא כלכך חזק ובכל דבר אני משתפת אותו, אמא שלי כל חיי, היא חברה שליי.

  2. אחת הנשים שיובילו דור שלם של בחורות נערות וילדות לעולם בו הן יהיו בטוחות יותר עצמאיות יותר שהשכל שלהן יתחבר ללב אבל ידע גם מתי לעצור שלא משנה מה השמש תמיד תזרח מעלינו!!! ירדן אדרי אחת הנשים עם לא הההההה. בשבילי היא הייתה הזוכה שלי ותמשיך להיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.