Unfiltered#

Unfiltered#

שונית פרג׳י מספרת על תמונת הנצחון והרגע המרגש בחייה.

תמונות האינסטגרם והסיפור מאחוריהן והפעם: הבחירות של שונית פרג׳י חמד.

תמונת החיים שלי.
אנחנו בבית חולים בלונדון אחרי לידת ביתי השלישית לנה. מיה ואמי הגיעו עם סבתא לילי (אמא שלי) להכיר את אחותן הקטנה. הרגע הזה שהן נכנסות לחדר ופוגשות לראשונה את מי שהן ציפו וחיכו לה במשך 9 חודשים, כל כך מרגש. הן ישבו על מיטת בית החולים וביקשו להחזיק אותה ולשיר לה. רגע קטן אבל בעצם כל כך גדול.
המשפחה הגרעינית שלי היא עמוד התווך שלי. המקור ממנו אני שואבת אושר, ביטחון ויציבות. כל עולמי.


שנת 2009. הישרדות איי קמרינס.
אני בת 21 בשנה הראשונה שלי בלימודי ראיית חשבון בבינתחומי, נשלפתי מהלימודים ע״י מלהק לעונה ה5 של הישרדות. משום מקום, טסתי לחוויה הבלתי נשכחת הזו שמלווה אותי ותלווה אותי כל החיים. זו היתה חוויה עוצמתית, חוויתי על בשרי איך מרגישים אנשים שמתמודדים בלי אוכל, בלי מקלחת, בלי כסף, בלי יכולת לתקשר, בקור, בגשם. נאלצתי להתמודד עם אינטריגות ואסטרטגיות ולשרוד במשחק. הוכחתי לעצמי שאני כל יכולה, שיש לי תושיה, ושאני בעלת חוזק גופני ומנטלי שאין כמותו. אחרי שצלחתי חוויה כזו אין דבר שישבור אותי.


שנת 2017. אני בהריון עם אמי. איצטדיון ברייטון באנגליה.
אנחנו צועדים על כר הדשא וברקע תשואות האוהדים על העלייה לפריימליג. מי שלא יודע, הפריימרליג זו הליגה הבכירה באנגליה ואולי הבכירה והטובה בעולם. רגע היסטורי למועדון ברייטון ובוודאי היסטורי לתומר וגם לכולנו כמשפחה. זהו ההישג הגדול ביותר בקריירה המפוארת שלנו. לאורך כל השנים שאנחנו חיים בחו״ל תמיד הרגשתי שהקריירה של תומר היא גם הקריירה שלי ושל כל המשפחה הגרעינית שלנו. כל אחד תורם את חלקו. תומר אומנם זה שבועט בסוף בכדור אבל לאורך השנים אני הייתי ממונה על הצד המנטלי. תמכתי, עודדתי והייתי לצידו בכל הרגעים הקשים בקריירה. והיו הרבה רגעים כאלה. בנוסף לכך, אני אחראית על כל מה שקשור בפן המשפטי/חוזי ובפן הכלכלי. אפשר לראות בתמונה שגם מיה האחראית על העידוד 🥳😂


אמא שלי.
אמהות זה תפקיד חיי. אני אמא ל3 בנות, מיה אמי ולנה. החיים איפשרו לי לשים את הקריירה שלי בצד ולהיות שם בכל רגע ורגע בגידול בנותיי. אני אמא במשרה מלאה בארץ זרה, לבד בלי המשפחה המורחבת, משתדלת לתת מעצמי לכל אחת מהבנות שלי את מלוא תשומת הלב. כמו כל האמהות אני לעולם לא מרגישה שזה מספיק ולכן אני מחפשת להשתפר בכל הזדמנות. אמא שלי היא מקור הכח שלי, מקור ההשראה ודמות להערצה. אני מסתכלת עליה איך היא גידלה אותנו ונתנה מעצמה אלף אחוז ועד היום נותנת מעצמה גם כסבתא ללא תנאים. אני מודה כל יום שזכיתי בה.


נובמבר 2019 . לונדון כן מחכה לנו.
יש לי אורחת, מי אם לא ירדנה שלי?! יום שמשי ולא שגרתי הלכנו לבקר ולהצטלם (איך לא?!) בלונדון ברידג׳.
כבר שנתיים שלונדון זה הבית שלנו. אנחנו גרים בקנזיגטון על הייד פארק ונהנים מכל רגע. בימים בהם מגיעים אלינו משפחה או חברים מהארץ אני חורשת את לונדון ומשמשת כמדריכת טיולים. בתקופה האחרונה היינו 3 חודשים בארץ בגלל המצב, ניצלנו כל רגע אבל ממש התגעגענו לחזור לבית שלנו. לפני שבוע חזרנו ללונדון. לונדון היא אחת הערים האהובות עלי בעולם. היא בירת הממלכה הבריטית ואחת הערים התיירותיות ביותר באירופה ובעולם. עיר ללא הפסקה, שוקקת, מלאה בתרבות, באמנות, מוזיאונים וכו. בלונדון יש את כל מה שהחיים יכולים להציע. מלבד השמש 🤪.


יוני 2019. טקס חלוקת תארים.
סיימתי בהצטיינות תואר שני במנהל עסקים. זה היה רגע מרגש מאוד עבורי. לימודי התואר היו קשים מאוד במיוחד לקראת הסוף כשכבר הייתי אמא ל2. החיים מעבר לים במקומות שונים לא אפשרו לי ללמוד באונברסיטה רגילה ולכן למדתי את התואר באוניברסיטה הפתוחה. במהלך הלימודים, ברגע של קושי כבר שקלתי לוותר, אבל האופי הפרפקציוניסטי שלי לא אפשר לי ויחד עם תמיכה מהסביבה הקרובה אלי סיימתי את התואר בהצלחה ואף בהצטיינות. הרגע המרגש ביותר היה שמיה הגיעה ביחד איתי לקחת את תעודת הסיום.

תגובות

Comments 3

  1. כתבה מעניינת. התמונות משקפות תחנות חשובות בחיים. כמו כן היא ערוכה לטעמי. מתומצת וקצבי. שאפו לעורכת@yardenharel

  2. מהממת אמא לדוגמא שנותנת לנו האמהות עוד כוח להמשיך כשאנו רחוקות ולבד בארץ אחרת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.