#יַעֶלְעַלׇרֶשֶׁת: Feed vs. Story

#יַעֶלְעַלׇרֶשֶׁת: Feed vs. Story

מצא את ההבדלים (החשובים).

ההבדלים (או השוני) ביניהם נשמעים בנאליים וברורים, אבל מבטיחה לכם שיהיה לכם קצת יותר סדר אחרי שתקראו את הכתבה הבאה.

מכירים את שתי הפלטפורמות האלו באינסטגרם? בואו נעשה אחת ולתמיד סדר. איזה תוכן מתאים לאיזה פלטפורמה, כמה, למה ואיך. ידעתם שבערך שישים עד שבעים אחוזים מהמשתמשים באינסטגרם (ואל תתפסו אותי במספר) נכנסים לאפליקציה ישירות לסטורי בלי לגלול בפיד בכלל? היי, אני אחת מהם!

הנתון הזה מסביר לנו את העובדה הבאה: הסטורי הוא המקום שלנו, כיוצרי תוכן, להעלות מעורבות ולייצר אינטראקציה עם הקהל. לשם תכוונו את כל התותחים הכבדים של התוכן, כל הטיפים הכי מעניינים, הנושאים שיגעו בכמה שיותר מהקהל שלכם. 

נסו להשתמש בכמה שיותר פיצ׳רים של הסטורי (כמו סקר, שאלותשובות, שאלונים וכו׳) והופ - קיבלתם העלאת מעורבות פר אקסלנס. (אם תהיתם למה צריך להעלות מעורבות- כדי שאינסטגרם יחשיב אותנו כחשבון מעניין, יחשוף אותנו יותר- כלומר יותר צפיות).

הטריק הכי טוב שאני יכולה לתת לכם זה לעשות רשימה של פינות קבועות לסטורי. הרשימה תכלול בין עשרה לחמישה עשר רעיונות לפינות (לא מכירתיות! אלא מחלקות ערך) שאליה תחזרו בכל פעם שתרצו ליצור תוכן חדש. כל פינה תישמר בהיילייט שיהיה מורכב מכל התוכן שהעלנו שקשור לנושא (גם אם זה לינקים לפוסט שקשור או קישור חיצוני שמעשיר את הקורא/צופה בנושא).

אז לשם מה הפיד?
תתייחסו אליו כאל מוזיאון זכרונות. תכנים שאתם רוצים שישארו כאן לנצח ותמיד יוכלו לחזור אליהם. התכנים בפיד הם כאלו שצורכים אותם באופן כזה שאינו מוגבל לחמש עשרה שניות (למשל מתכונים- אם מישהו יתן לי מתכון בסטורי ככל הנראה אעשה צילום מסך ואחזור לזה בהמשך).

וכמובן, אל תשכחו לעצב את הפיד. בכל זאת, אנחנו עדיין באפליקציה ויזואלית 🙂
זהו להפעם, נתראה בפעם הבאה!

קצת עליי

אני יעל קפילוטו, בת 25 מתל אביב. סטודנטית ליזמות ומנהל עסקים (שנה אחרונה!) בבינתחומי.
התחלתי את דרכי בעולם הסושיאל מדיה לאחר שחרורי מהצבא. הייתי מנהלת עמודים, התמקצעתי בקורסים רבים, לקחתי סדנאות אישיות לפיתוח הידע שלי. מאז ועד היום אני עובדת עם מעיין בן ציון (אמא של אחותי) והיא העמוד היחידי שאני מנהלת כיום.
בתחילת הקורונה איגדתי את כל הידע והניסיון שצברתי ולקחתי את זה צעד אחד קדימה - הפכתי את פרופיל האינסטגרם שלי לכזה שמחלק ערך וטיפים בחינם בעולם השיווק והסושיאל מדיה (מוזמנים לעקוב! yaelkapiloto@).
כיום כבר פתחתי מיני מפעל חיים של קורסים באינסטגרם! קורס ״אינסטגרם ולעבודה״ - עבור עסקים שרוצים ללמוד איך לנהל את האינסטגרם שלהם כמו שצריך או עבור אנשים שרוצים לנהל אינסטגרם לאחרים, ו״קורס לאבא שלי״ - קורס מיוחד ומותאם לטכנופובים שבינינו 🙂

כל הפרטים נמצאים באינסטגרם שלי. מקווה לראותכם!


תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.