#יַעֶלְעַלׇרֶשֶׁת: Keep it reels

#יַעֶלְעַלׇרֶשֶׁת: Keep it reels

כל הסיבות להיות פעיל ברילס.

בטוח שמעתם את המושג פעם או פעמיים, בזמן הקצר שהפיצ׳ר הזה חי… ואני יודעת שככל הנראה יש לכם איזה שהיא חרדה קטנטונת או פוביה מלגעת בכלל בדבר הזה. אז בואו נתחיל לאט לאט 🙂

הפיצ׳ר reels הוא התשובה הרשמית של פייסבוק (meta) למתחרה הבלתי מעורערת- TikTok. אם העזתם להיכנס לדףהבית של ה-reels, בוודאי הבחנתם בדימיון בינו לבין ה-TikTok. בעיצוב, באופן הגלילה, בזמן הסרטונים, במעבר ביניהם. והאמת? שזה כל הסיפור. זה מכיל בתוכו את כל מה שאתם צריכים לדעת. 

תחשבו על זה, אם אתם אינסטגרם, ואתם רוצים הרי להשאיר את הצופה כמה שיותר באפליקציה (כי על זה אתם עושים כסף, you know), אתם בהכרח תרצו לענות על כל שירותי הסושיאל שאפשר להציע. מן הסתם שאם יש לכם אפליקציה מתחרה, ששמה TikTok, אתם מאוד הייתם רוצים לענות על הצורך שהיא עונה - במקומה. כדי שהצופים ישארו אצלכם בפיד ולא יעברו לאף אפליקציה אחרת. עכשיו, אחרי שהבנתם למה חשוב לאינסטגרם שיהיה בה את הפיצ׳ר הזה, בואו נבין למה הפיצ׳ר חשוב גם לכם.

כמו שאני רואה את זה, ישנם 2 סוגים של רילז/טיקטוקים:
סרטונים קצרים של ריקודים- טרנדיים, כמו כירואוגרפיה מוכרת לאודיו קצר שאותה מחקים.
סרטוני טרנדים קצרים- עריכה מסוימת מאוד של תמונות או סרטונים בהתאם לטרנד של הסאונד.

שיהיה ברור: לא משנה לאיזה סוג אתם משתייכים, כדאי מאוד שתדעו לערוך באינשוט. הנה מדריך >>

ולמה כדאי מאוד שיהיה לכם רילז? פשוט. החשיפה ברילז הרבה יותר גבוהה מכל פיצ׳ר אחר. אני מחזירה אתכם לדוגמא, אתם אינסטגרם ואתם רוצים שיהיו כמה שיותר באפליקציה. איך תעשו את זה? על ידי זה שתציגו תכנים איכותיים ורלוונטיים לצופים שלכם. כדי לעודד את המשתמשים ליצור תכנים איכותיים ורלוונטיים, אינסטגרם תקדם את החשיפה ברילז על מנת שיהיו הרבה צפיות ושהתוכן שם יגיע לכמה שיותר עיניים. Make sense? 

לעוד טיפים, תכנים וידע, בואו לאינסטגרם שלי ❤️

קצת עליי

אני יעל קפילוטו, בת 25 מתל אביב. סטודנטית ליזמות ומנהל עסקים (שנה אחרונה!) בבינתחומי.
התחלתי את דרכי בעולם הסושיאל מדיה לאחר שחרורי מהצבא. הייתי מנהלת עמודים, התמקצעתי בקורסים רבים, לקחתי סדנאות אישיות לפיתוח הידע שלי. מאז ועד היום אני עובדת עם מעיין בן ציון (אמא של אחותי) והיא העמוד היחידי שאני מנהלת כיום.
בתחילת הקורונה איגדתי את כל הידע והניסיון שצברתי ולקחתי את זה צעד אחד קדימה - הפכתי את פרופיל האינסטגרם שלי לכזה שמחלק ערך וטיפים בחינם בעולם השיווק והסושיאל מדיה (מוזמנים לעקוב! yaelkapiloto@).
כיום כבר פתחתי מיני מפעל חיים של קורסים באינסטגרם! קורס ״אינסטגרם ולעבודה״ - עבור עסקים שרוצים ללמוד איך לנהל את האינסטגרם שלהם כמו שצריך או עבור אנשים שרוצים לנהל אינסטגרם לאחרים, ו״קורס לאבא שלי״ - קורס מיוחד ומותאם לטכנופובים שבינינו 🙂

כל הפרטים נמצאים באינסטגרם שלי. מקווה לראותכם!


תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.