#יַעֶלְעַלׇרֶשֶׁת: אפליקציות מאסט!

#יַעֶלְעַלׇרֶשֶׁת: אפליקציות מאסט!

יעל קפילוטו עם האפליקציות שאתם חייבים להכיר.

להצליח ברשתות חברתיות, ובפרט אינסטגרם, זה בהחלט משימה שכולנו רוצים לעמוד בה. להעלות תכנים עם ערך, נגישים, שסוחפים קהלים ומדברים לכמה שיותר. אבל גם מאוד ברור לנו את החשיבות של הנראות, בייחוד באפליקציה כמו אינסטגרם. אז אחותכם (אני) עשתה עבורכם את העבודה וסיכמה את כל האפליקציות והטריקים שתוכלו להיעזר בהם לצורך יצירת תוכן לא פחות ממעולה!
שנתחיל?!

הערה קטנה: יצירת תוכן זו לגמרי העבודה שלי. אני מתעסקת בזה ביומיום, לחשבון שלי או לאחרים. *אני לא משלמת לאף אפליקציה*. אני מאמינה גדולה בלהשקיע כספים כשצריך אבל באמת שאפשר להסתדר עם הגרסה החינמית של כל אחת מהאפליקציות המוצגות. אם אני יכולה אז בטוח שכם אותם

אפליקציית inshot

אפליקציה לעריכת סרטונים. כל הטיקטוקים, הסטוריז, הסאונדים... הכל לערוך באפליקציה הזו! קבלו הסבר:
סקירה של האפליקציה
איך מייבאים הקלטות לסרטון?
איך לערוך רילס לפי הסאונד?

אפליקציית canva

אפליקציה שמיועדת לכל מי שהוא לא מעצב גרפי – וגורמת לו להיות אחד כזה! אפשר לעצב בה הכל. החל מפוסט לאינסטגרם, סטורי, שאברים, הזמנות לחתונה, גלויות, מה לא?!
סקירה של האפליקציה

אפליקציית Lightroom

אפליקציה שמיועדת לעיצוב תמונות ופריסטים. פריסט = שינוי ערכים בתמונה שגורם לכמו פילטר על התמונה. כל הבלוגריות הכי גדולות בעולם משתמשות באפליקציה הזו.
סקירה של האפליקציה

אפליקציית Discy

אפליקציה שאין בה כל כך הרבה חוץ מלחתוך תמונה לעיגול. רלוונטי לנו מאוד בסרטונים שאנחנו עושים בסטורי, מסבירים על ההיילייט שבו הסרטון ישמר ומדביקים את העיגול של ההיילייט. 
סקירה של האפליקציה

אפליקציית Picsart

אפליקציה שאפשר פשוט לעשות בה הכל! כל מה שאתם חולמים מבחינה של עיצוב ולצאת מהשגרה. יש לה מלא מלא מדריכים בטיקטוק, קחו כמה ממני- לחצו כאן!

אפליקציית Photo Retouch

אפליקציה שמורידה עצמים לא רצויים מהתמונה.
הסבר על האפליקציה

אפליקציית Creator Studio

אפליקציה ששייכת לפייסבוק והיא כאן כדי שנתזמן פוסטים. השימוש שלה מהדפדפן הרבה יותר ידידותי ולכן באפליקציה נשתמש רק לצורך מעקב של תזמון הפוסטים שלנו.
הסבר על האפליקציה

אפליקציית אפליקציית Photo Compare

אפליקציה בה שמים את התמונה של הלפני, התמונה של האחרי ומפעילים סרטון צילום מסך- ואז רואים את ה"לפני ואחרי". מעולה לעסקים שרואים מיד את התוצאות!
הסבר על האפליקציה

אפליקציית Preview

אפליקציה שעוזרת לנו לתכן את הפיד. משמרת בתור גריד של תמונות. אי אפשר דרכה לשנות את מה שכבר עלה. לא ממליצה לחבר את החשבון אינסטגרם לאפליקציה!
הסבר על האפליקציה

אפליקציית Grid Post

אפליקציה חותכת תמונה לכמה פוסטים (3/6/9). שימו לב! ממליצה לא להשתמש בזה הרבה כי זה מוריד מעורבות! (תחשבו עליכם פתאום רואים תמונה בפיד של חצי ראש שלא מובן...)
הסבר על האפליקציה

ואפליקציות נוספות שיקצרו לכם את הדרך..

טלגרם: להעברת קבצים ללא הורדת האיכות.
פינטרסט: לקבלת השראות בעולם העיצוב.
טיק טוק: לקבלת השראות בעולם יצירת התוכן.
עיצוב סטורי: unfold, instories, mosaic, mojo, storychic.

ניפגש בכתבה הבאה 🙂

קצת עליי

אני יעל קפילוטו, בת 25 מתל אביב. סטודנטית ליזמות ומנהל עסקים (שנה אחרונה!) בבינתחומי.
התחלתי את דרכי בעולם הסושיאל מדיה לאחר שחרורי מהצבא. הייתי מנהלת עמודים, התמקצעתי בקורסים רבים, לקחתי סדנאות אישיות לפיתוח הידע שלי. מאז ועד היום אני עובדת עם מעיין בן ציון (אמא של אחותי) והיא העמוד היחידי שאני מנהלת כיום.
בתחילת הקורונה איגדתי את כל הידע והניסיון שצברתי ולקחתי את זה צעד אחד קדימה - הפכתי את פרופיל האינסטגרם שלי לכזה שמחלק ערך וטיפים בחינם בעולם השיווק והסושיאל מדיה (מוזמנים לעקוב! yaelkapiloto@).
כיום כבר פתחתי מיני מפעל חיים של קורסים באינסטגרם! קורס ״אינסטגרם ולעבודה״ - עבור עסקים שרוצים ללמוד איך לנהל את האינסטגרם שלהם כמו שצריך או עבור אנשים שרוצים לנהל אינסטגרם לאחרים, ו״קורס לאבא שלי״ - קורס מיוחד ומותאם לטכנופובים שבינינו 🙂

כל הפרטים נמצאים באינסטגרם שלי. מקווה לראותכם!


תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *