חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לכל המשפיעניות

הפוסט הזה מוקדש לכל המשפיעניות אול ארונד דה ווארלד, ובייחוד לשוות של ישראל

שתפו את הכתבה

עוד רגע נובמבר כאן וזה בדיוק הזמן להתחיל להכיל אתכן מחדש, כמו בכל שנה.אני רוצה לקחת רגע ולהכיל אתכן.
אני רואה שקשה לכן.

אני רואה שלעבוד 24/7 מסביב לשעון זה לא דבר פשוט, שלפעמים אתן צריכות לוותר על דברים ממש חשובים בחיים כמו ארוחת ערב עם הילדים או דייט עם הבעל. שהפלאפון מחובר אליכן כמו עוד איבר, ונכון שזה מחיר שהסכמתן לשלם אבל אז מה? מה זה אומר, שזה לא קשה?
אני יודעת כמה סבלנות צריך כדי לערוך באינשוט, עד לרמת מאית השנייה שתבוא בול על הסאונד, לחפש טרנדים, לעשות קופי, להביא אותנטיות, לענות בפרטי (וכמה שיותר), לו״ז פסיכי, וזה עוד בלי כל הצד העסקי שבמקצוע- aka לנהל מו״מ ולדעת להעריך את עצמך כלכלית ברמה מספקת.

אני רואה אתכן.
זה ממש ממש קשה בחודש נובמבר עם כל חגיגות המכר, להצליח לזכור איזה קוד קופון עדיין פעיל, מה לפרסם מתי, מתי הסטורי הכי יניע לפעולה והופ שוב תקלה באינסטגרם שחותכת לכן חצי מהצפיות ועכשיו מה?! זה באמת לא פשוט. ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על הנושא ש24/7 מצלמה פתוחה מולכן, לא משנה אם רבתן עם הבעל כל הלילה והעיניים נפוכות, אם לא ישנתן כי הילד מוציא שיניים או סתם אתן ביום ירוד אנרגטית איתכן.
אני רוצה שתדעו שכל מה שאתן מרגישות עכשיו – זה לגיטימי.
גם אם אתן עייפות, גם אם בא לכן להתפטר או שכבר תכננתן פלאן בי לברוח מכאן ולהקים משהו במקסיקו.
זה ממש בסדר.

כל אחת או אחד במקומכן היה מרגיש בול אותו דבר אם היה בנעליים שלכן. זה באמת לא פשוט להחזיק כל כך הרבה על הכתפיים.
ואני רוצה שתדעו שאנחנו כאן עבורכן. נעבור את זה ביחד. עוד קצת וחוזרים לחוזים ארוכי טווח ולא עבודות מזדמנות של ערוץ הקניות 🩹

קצת עליי
אני כבר 6 שנים מאוהבת בעולמות השיווק ומתעסקת (קצת בצורה אובססיבית) בלרכוש עוד ועוד מידע וידע בתחום. יצאתי לא מזמן לדרך עצמאית אמיתית (הייתי סמנכ״לית שיווק 6 שנים בחברה להתפתחות אישית), אחרי הרבה מאוד טעויות שעשיתי בתחום, אני כאן כדי לקצר את הדרך:) אני מפיצה את הידע שלי, הראייה השיווקית שלי והניסיון שלי בעמוד שלי, ובעיקר בצורה מונגשת ומלאה בקורס הדיגיטלי שלי DIGIMIND - קורס דיגיטלי שמתעסק בשיווק דיגיטלי בכלל ואינסטגרם בפרט. אז אחרי הרבה גלגולים ומיזמים כאן בסושיאל, אני בגרסא הכי משופרת שלי. בניתי קורס דיגיטלי (7 שעות ו-40 דקות של תוכן 🤯). כל מה שצריך לדעת בעולם השיווק הדיגיטלי על מנת להפוך למכונת מכירה משומנת, בעלת קהילה חזקה שמאמינה לך. בקצרה, השלבים שכל עמוד חייב לעבור: בניית העמוד, חשיפה, מעורבות, חשיפה. מזמינה אתכם להצטרף לחגיגת השיווק שלי, Yael Kapiloto - Digital Marketing Girl 🦋
יעל קפילוטו

שתפו את הכתבה